Özgü Namal ve Özcan Deniz'i buluşturan dizide neler oluyor?

“Kızıl Goncalar” dizisi Necati Şahin‘in yazdığı etkili senaryosuyla merakla bekleniyor.  Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ömür Atay‘ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin dün başlaması planlanan seti mekanlarla ilgili yaşanan değişiklikten dolayı cumartesi gününe.

Özgü Namal ve Özcan Deniz'i buluşturan dizide neler oluyor?

“Kızıl Goncalar” dizisi Necati Şahin‘in yazdığı etkili senaryosuyla merakla bekleniyor. 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ömür Atay‘ın yönetmen koltuğuna oturacağı dizinin dün başlaması planlanan seti mekanlarla ilgili yaşanan değişiklikten dolayı cumartesi gününe alındı.Özgü Namal ve Özcan Deniz'i buluşturan dizide neler oluyor?


Oyuncuların uzun süredir özel dersler alarak hazırlandığı, dizi her bir karakteriyle ve sarsıcı senaryosuyla çok konuşulup çok tartışılacak.Özgü Namal ve Özcan Deniz'i buluşturan dizide neler oluyor? - Resim : 2


Özgü Namal‘ı 9 yıl sonra setlere döndüren dizi Özcan Deniz‘i de senaryosunu okur okumaz çok etkiledi.Özgü Namal ve Özcan Deniz'i buluşturan dizide neler oluyor? - Resim : 3Önceki hafta okuma provası yapılan dizi Şerif Erol (Suavi), Erkan Avcı (Sadi Hüdayi), Hazal Türesan (Beste), Duygu Sarışın (Hande), Selen Öztürk (Hasna), Sitare Akbaş (Birgül), Mert Yazıcıoğlu (Cüneyd), Mert Turak (Naim), Tuğrul Tülek (Seçkin), Asiye Dinçsoy (Müyesser), Mina Demirtaş (Zeynep) Esma Yılmaz (Mira), Zehra Kelleci (Feyza), Yakup Turgut (Arif) ve Mısra Tüfek (Esra), Gürhan Elmalıoğlu (İdris)'ndan  oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER