Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine bomba transfer

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Özgü Namal ve Özcan Deniz‘in başrolünü paylaşacağı Gold Film imzalı “Kızıl Goncalar” dizisi sezonun en merak dizilerinin başında geliyor. Necati Şahin‘in yazdığı diziyi Ömür Atay yönetecek. Muhafazakar bir yapının içinde eşi.

Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine bomba transfer

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Özgü Namal ve Özcan Deniz‘in başrolünü paylaşacağı Gold Film imzalı “Kızıl Goncalar” dizisi sezonun en merak dizilerinin başında geliyor.

Necati Şahin‘in yazdığı diziyi Ömür Atay yönetecek.


Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine bomba transfer


Muhafazakar bir yapının içinde eşi Naim (Mert Turak) ve kızı Zeynep’le çok kapalı bir hayat yaşayan Meryem (Özgü Namal) ve 28 Şubat’çı olarak tanınan ünlü bir profesörün oğlu olan idealist doktor Levent Alkanlı’nın (Özcan Deniz) yollarının kesişmesi etrafında yaşanan olayları anlatan dizi Türkiye’nin yakın geçmişiyle de yüzleşmesini sağlayacak.Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine bomba transfer - Resim : 2

Dizinin kadrosuna son olarak Hazal Türesan katıldı.


Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine bomba transfer - Resim : 3


Etkili oyunculuğuyla tanınan Türesan “Kızıl Goncalar”da doktor Levent’in eşi Beste’ye hayat verecek. Kızı Mira’nın iyi bir okul kazanmasını isteyen ve sınavlarda başarı olması için baskı yapan Levent’le Beste arasında çatışma yaşanır.


Özgü Namal ve Özcan Deniz'in dizisine bomba transfer - Resim : 4

Nefes kesen sahneleriyle seyirciyi ekrana kilitleyecek olan dizinin Ekim ayında sete çıkması planlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER