Özkan Uğur'un oğlundan hüzünlendiren satırlar

Oyuncu ve MFÖ grubunun üyesi müzisyen Özkan Uğur’un uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesi tüm sevenlerini üzüntüye boğdu. Babasının ölümüyle kahrolan oyuncu Alişan Uğur, Instagram hesabından yaptığı pay.

Özkan Uğur'un oğlundan hüzünlendiren satırlar

Oyuncu ve MFÖ grubunun üyesi müzisyen Özkan Uğur’un uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığı nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesi tüm sevenlerini üzüntüye boğdu.Özkan Uğur'un oğlundan hüzünlendiren satırlar


Babasının ölümüyle kahrolan oyuncu Alişan Uğur, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duygularını dile getirdi.


Özkan Uğur'un oğlundan hüzünlendiren satırlar - Resim : 2

Uğur şu ifadeleri yazdı:

“Ne kadar tükenmiş ve üzgün hissettiğimi anlatmak imkansız. Babamla yaşadığım birbirinden güzel sayısız anı geliyor aklıma, gülümsüyorum, gülüyorum.. Ancak birdenbire canım babacığımla artık başka bir anım olmayacağı gerçeğiyle yüzleşiyorum ve içim parçalanıyor, sonsuz bir boşlukta hissediyorum kendimi.

Onun artık bu dünyada olmamasına inanmak, inanılmaz derecede zor. Ama biliyorum ki hep yanımda olacak. O yüzünden hiç eksilmeyen tebessümüyle bizleri izlemeye devam edecek. Senin gibi bir babanın oğlu olduğum için hep çok şanslı hissettim kendimi ve hayatım boyunca sana layık bir evlat olmaya gayret gösterdim. Elimden gelenin en iyisini yapmaya devam ederek bu gayreti hep sürdüreceğim.

Mesaj yazan, telefonla arayan, tanıdığım tanımadığım herkese çok teşekkür ederim. Güzel yorumlarınızı okumak, desteklerinizi hissetmek, benim için çok değerli…. Uğurlar olsun canım babacığım. Hiç unutulmayacaksın. O güzel enerjinle, şarkılarınla, hikayelerinle ve sevginle aramızda olmaya devam edeceksin. Seni çok seviyorum. Nur içinde yat. Mekanın cennet olsun. Hepimizin başı sağ olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER