Özlem Kaymaz'ın yeni kazancı

Özlem Kaymaz, film gibi hayatından birçok dersler çıkardı...

Özlem Kaymaz'ın yeni kazancı

Özlem Kaymaz, film gibi hayatından birçok dersler çıkardı... 1997'de evlendiği Hollandalı Watze de Vries'dan 2012'de boşanıp üç çocuğuyla Türkiye'ye dönen Kaymaz'ın en büyük hüznü ise oğlu Daniel'in hastalığıydı. Doğuştan Nager Sendromu hastası olan 16 yaşındaki oğlunun iyileşmesi için halen mücadele veren 45 yaşındaki Kaymaz, acılarla başa çıkabilmek için birçok yöntem denedi.

KİŞİ BAŞI 350 TL...

Takvim Gazetesi'nin haberine göre 1992 Türkiye eski güzeli, bir süre önce keşfettiği 'tantra' nefes tekniğiyle adeta yeniden doğdu. Bu konuda eğitimler alan Özlem Kaymaz, şimdi ise tantra eğitimleri verip kendisi gibi zorlu mücadeleler verenlere umut olacak. Kaymaz'ın vereceği yaklaşık 6 saatlik seminerlere katılmanın ücreti ise kişi başı 350 TL.

45 yaşındaki Kaymaz, "Tantra benim hayatımı değiştirdi. Nefes içimdeki çocuğun yaralarını sardı" diyor.

Özlem Kaymaz'ın 'bütünsel yaşam rehberi' diyerek adlandırdığı 'tantra' eğitimi Hollywood dünyasında ise bundan uzun süre önce keşfedildi...

Her ikisi de Brad Pitt'le aşk yaşayan ve yakışıklı aktörle evlenip boşanan Jennifer Aniston ile Angelina Jolie de bu teknik sayesinde acılarıyla baş etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER