Pınar Altuğ: "Bu yaz çok üzücü geçti"

"Kötü bir yazdı, yangınlar çok üzücüydü." ifadelerini kullanan Pınar Altuğ, "Yangınlar olduğunda Marmaris'teydik.

Pınar Altuğ:

"Kötü bir yazdı, yangınlar çok üzücüydü." ifadelerini kullanan Pınar Altuğ, "Yangınlar olduğunda Marmaris'teydik. Dolayısıyla hepimizin tadı tuzu kaçtı. İnsan gücüyle söndürülebilir alevler değildi ama bunu gözünüzle görmeden algılamak zor. Ben de uzaktan bakınca algılamazdım, yerinde görmesem, gözümün önünde yanmasaydı. Öyle bir kova suyla falan olacak iş değil. Biz tehlikede olduğumuz için değil ama ormanlar yandığı için çok üzgünüm. Ormanların içinden geçerek gitmiştik ve o ormanların birçoğu yandı. Marmaris çam balı artık yok, doğa kendini yeniliyor. Önümüzdeki kısa süre de olmayacak." şeklinde konuştu.

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre Pınar Altuğ, ayrıca geçtiğimiz günlerde eşi Yağmur Atacan ile evlilik teklifi yıl dönümlerini kutladıklarını anlattı.

Ünlü oyuncu, konuyla ilgili, "Evlilik yıl dönümümüz değildi, evlilik teklifi yıl dönümümüz vardı. Deliye her gün bayram. Hep kutlayacak sebeplerimiz olsun, hayat çok kısa. Göz açıp, kapayıncaya kadar geçti. Nasıl geçti, 13 yıl oldu bilmiyorum. Bir ömür boyu aynı yastığa baş koymaya söz verdik." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER