Şahan Gökbakar’dan orta parmaklı tepki!

Ülke olarak hepimiz sınır ötesi operasyona kilitlenmişken ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaşananları an be an takip ederek instagram hesaplarından paylaşımlarda bulunuyor. Mehmetçik, Barış Pınarı Harekatı kapsamında hedeflerine ilerlerken pek çok ülke de gerçekleş.

Şahan Gökbakar’dan orta parmaklı tepki!

Ülke olarak hepimiz sınır ötesi operasyona kilitlenmişken ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaşananları an be an takip ederek instagram hesaplarından paylaşımlarda bulunuyor.

Mehmetçik, Barış Pınarı Harekatı kapsamında hedeflerine ilerlerken pek çok ülke de gerçekleştirilen bu harekatla ilgili karşı hamlelerde bulunuyor.

Tek hedefi terörü bitirmek olan böyle bir operasyonun karşısında durarak Türkiye’yi haklı davasından geride bırakmak isteyen ülkelere karşı tepkisini gösteren son isim Şahan Gökbakar oldu.

MAYMUN ÜZERİNDEN GÖNDERME

Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda “Dünya’nın Türkiye’ye verdiği tepki ve oluşturulan kara propaganda karşısında hislerim bir sonrası resimde” kelimelerini kullanan Gökbakar, sonraki karede ise orta parmağını gösteren bir maymun görseline yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER