Şarkıcı Berkay'ın sevimli kızı Arya ölümden döndü!

Sabah Gazetesi'nden Gökhan Gökduman'ın haberine göre 2016 yılında dünyaevine giren Özlem Ada Şahin ile Berkay'ın 2017'de Arya, 2019'da da Zeynep Mira adını verdikleri kızları dünyaya geldi. Ünlü şarkıcı Berkay'ın büyük kızının yüzüne dolap kapağı düştü. Talihsiz.

Şarkıcı Berkay'ın sevimli kızı Arya ölümden döndü!

Sabah Gazetesi'nden Gökhan Gökduman'ın haberine göre 2016 yılında dünyaevine giren Özlem Ada Şahin ile Berkay'ın 2017'de Arya, 2019'da da Zeynep Mira adını verdikleri kızları dünyaya geldi.

Ünlü şarkıcı Berkay'ın büyük kızının yüzüne dolap kapağı düştü.

Talihsiz olay üzerine Arya'nın boynu ve yüzü yaralandı.

Özlem Ada Şahin yaşananların ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak isyan etti.

Paylaşımında adeta ateş püsküren Özlem Ada Şahin, firmaya dava açacağını açıkladı.

Şahin, "Dolabın bir parçası durduk yere düşerek Arya'nın yüzüne geldi. Siz nasıl rezil bir firmasınız? Çocukların kullanacağı bir mobilyayı nasıl güvenli şekilde monte edemiyorsunuz? Elim ayağım titriyor sinirden. Sizi dava edeceğim... Baştan beri sürekli bir problem yaşadık. Üzerine bir de durduk yere çocuğumun suratına kapak düştü. Sakın benim yaptığım hatayı yapmayın arkadaşlar, çok dikkatli seçin. Elim ayağım titriyor. Allah beterinden korusun." dedi.

Berkay ise şu ifadeleri kullandı:

"Bir işin doğru, güvenli şekilde yapılmasını istiyoruz. Söz konusu çocuk olunca akan sular duruyor. Allah kimseyi evladı ile sınamasın. Ben şirketteydim. Özlem arayınca 20 dakika içinde eve gittim. Herhalde bu streste 2 kilo vermişimdir."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER