Saruhan Hünel merhum babası hatırlatılınca duygulandı

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre 51 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin ekim ayında koronavirüs salgınına yenik düşen babası Fevzi Hünel için baş sağlığı dilemesi üzerine şunları söyledi: "Belki 1-2 ay daha dayanabilseydi, aşılama programına dahil olup kurtulacaktı...

Saruhan Hünel merhum babası hatırlatılınca duygulandı

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre 51 yaşındaki oyuncu, muhabirlerin ekim ayında koronavirüs salgınına yenik düşen babası Fevzi Hünel için baş sağlığı dilemesi üzerine şunları söyledi:

"Belki 1-2 ay daha dayanabilseydi, aşılama programına dahil olup kurtulacaktı... Bu yaşananların hepsi Allah'ın takdiri."

"ÇALIŞMAYA İBADET OLARAK BAKIYORUM"

Saruhan Hünel, dijital platformlarda yayınlanacak olan üç proje ile görüşme halinde olduğunu ifade etti.

Hünel, "Hangisi olur bilmem ama yakın zamanda tekrardan kamera karşısında olacağım. Benim için televizyonda, dijital platformlarda fark etmiyor. Yeni geldi, 18 saat çalıştım. Ben çalışmaya ibadet olarak bakıyorum" dedi.

"ARTIK DERS ÇIKARSINLAR İSTİYORUM"

Sosyal medya fenomenlerinin dizi ve sinema projelerinde rol almasıyla ilgili olarak da konuşan Saruhan Hünel, şu ifadeleri kullandı:

"Siz gider sosyal medya fenomenlerinden oyuncu çıkarmaya çalışıp, takipçi sayıları kadar izlenmeyi beklerseniz böyle yaptığınız işlerle beraber ortada kalırsınız. Artık bu işlerden ders çıkarsınlar istiyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER