Seda Bakan: "Şimdilik ikinci bebek yok"

Sempatik oyuncu, Şamdan Plus Dergisi'nin sorularını yanıtladı... Seda Bakan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle: “Çalışmak bana hep iyi geliyor, kendimi daha zinde hissediyorum.

Seda Bakan:

Sempatik oyuncu, Şamdan Plus Dergisi'nin sorularını yanıtladı...

Seda Bakan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

“Çalışmak bana hep iyi geliyor, kendimi daha zinde hissediyorum. Bebeğime de eşime de zaman ayırabiliyorum.”

“Hayatta her zaman her şey yolunda gitmeyebilir. İyi gibi görünen olayların arkasında aslında büyük zorluklar yatabilir. Ama engeller aşılmak için vardır. Zorlukların beni yıldırmasına izin vermem, pes etmem, iyimser olmaya çalışırım.”

“Şimdiye kadar duyduğum en ilginç iltifat kayınvalidemden geldi. Tanıştığımız zaman ‘Hoş geldin kurşun kalem’ demişti bana.”

“En büyük şansım; bir insanda hem aşkı hem arkadaşlığı bulmak. Henüz evlenmemiş genç arkadaşlarıma bunu tavsiye ediyorum.”

“Şu an için ikinci bir bebek planımız yok. Yaşamımda hiçbir şey bana Leyla’nın verdiği heyecanı vermedi. Benim dünyamın en güzel şeyi kızım Leyla.”

“Hiç önyargılı biri değilim. İlk görüşte kimse kimseyi tanıyamaz ki. Benim eğlenceli biri olduğumu söylerler. Hatta eşime de ‘Aaaa, ne güzel Seda senin hayatında olduğu sürece yaşlanmazsın’ diyorlar...”

“Her yeni olayda kendimi keşfediyorum. Psikolojiyle ilgileniyorum, kitaplar okuyorum. Oyunculuğa başladığımda ailemden çok destek almadım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER