Seda Sayan'ın ödünü koparan Mehmet Ali Erbil sorusu!

İkilinin orta yolu bulmasının ardından olayların başlangıcında ilk paylaşımı yapan Tolga Yüce'den tartışma yaratacak itiraf gelmişti. Yüce, "O paylaşımı bana Mehmet Ali Erbil yaptırdı.

Seda Sayan'ın ödünü koparan Mehmet Ali Erbil sorusu!

İkilinin orta yolu bulmasının ardından olayların başlangıcında ilk paylaşımı yapan Tolga Yüce'den tartışma yaratacak itiraf gelmişti.

Yüce, "O paylaşımı bana Mehmet Ali Erbil yaptırdı. Daha sonra kendisi paylaşımını sildi. Beni olayın ortasında bıraktı ama beni dahil ederse, ses kayıtlarına kadar hepsi mevcut. Hepsini açıklarım. Mehmet Ali Erbil beni aradı. 'Bir şey paylaşalım' dedi. 'Sen paylaş, ben de senden paylaşayım' dedi. Ben de bir yazı yazdım. Kendisinden onay aldım, paylaştım. Kendisi de benden alıp, paylaştı ama ben bu yazının Seda Sayan ile alakalı olduğunu bilmiyordum" sözlerini kullanmıştı.

Konuşmaktan kaçındı

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre tüm gelişmelerin ardından Seda Sayan Arnavutköy'de bir balıkçı çıkışı görüntülendi.

Sazcılarının şefinin doğum gününü kutladıklarını söyleyen Seda Sayan, geçen haftalarda polemik yaşadığı ve ardından barıştığı Mehmet Ali Erbil'le ilgili konuşmaktan kaçınarak koşar adım otomobiline binerek uzaklaştı...

YAŞANAN KAVGANIN TÜM DETAYLARI VE İKİ ÜNLÜ İSMİN MAGAZİN TARİHİNE GEÇEN U DÖNÜŞLERİ!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER