Selami Şahin'in kadınları rahatsız ettiği görüntüler izleyenleri şoke etti!

Unutulmaz şarkılarda imzası olan sanatçı Selami Şahin hakkında ortaya çıkan görüntüler şoke etti. Selami Şahin'in Etiler'deki ünlü bir AVM'nin önünü mesken tutup yoldan geçen kadınları sürekli ofisine davet etmesi, çevredekileri rahatsız ediyor. Kadınlarla flörtöz tavır.

Selami Şahin'in kadınları rahatsız ettiği görüntüler izleyenleri şoke etti!

Unutulmaz şarkılarda imzası olan sanatçı Selami Şahin hakkında ortaya çıkan görüntüler şoke etti.

Selami Şahin'in Etiler'deki ünlü bir AVM'nin önünü mesken tutup yoldan geçen kadınları sürekli ofisine davet etmesi, çevredekileri rahatsız ediyor.

Kadınlarla flörtöz tavırlarla tanışmak için tokalaşan Selami Şahin, ellerini bırakmadığı kadınları garip tekliflerle ofisine kahveye davet ediyor. 

Kadınlarla görüntülerinin de çekildiği, 38 yıllık evli 3 çocuk babası olan Selami Şahin'in bu davranışı sonrası eşi Didem Şahin'in tavrı ise merak konusu olurken haberi ekrana taşıyan "Söylemezsem Olmaz" programında Pınar Eliçe, Bircan Bali ve Ebru Şancı şaşkınlıklarını dile getirdi.

Beyaz TV'de ekrana gelen programda Ebru Şancı, "Bu normal bir şey değil. Lise önlerinde bekleyen sapıklar gibi. Her gün ünlü AVM'nin önünde bekleyip, kadınlara elini uzatıp çağırmak normal bir şey değil. İnsanların çoğu niyetini bilmiyor da olabilir. Küçük kızlara da gidiyor çünkü. Dedemi lise önünde öyle görsem bunun beyni uçmuş der doktora götürürüm. Bazı adamlar yaşlanınca sağlam bunuyor" ifadelerini kullandı.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ! (VİDEO)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER