Selin Ciğerci: "Eşimle önceliğimiz iki çocuk"

Selin Ciğerci, katıldığı Gökhan Çınar'ın yayınında, Zeytinburnu’nda bir gecekonduda büyüdüğü yılları ilk kez anlattı.  Futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, "Çocuk sabihi olacak mısınız?" sorusuna, ‘’Çocuklarım olursa hayatım tamamlanır gibi hiss.

Selin Ciğerci:

Selin Ciğerci, katıldığı Gökhan Çınar'ın yayınında, Zeytinburnu’nda bir gecekonduda büyüdüğü yılları ilk kez anlattı. 

Futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, "Çocuk sabihi olacak mısınız?" sorusuna, ‘’Çocuklarım olursa hayatım tamamlanır gibi hissediyorum. Artık evladım olsun istiyorum. Şimdi çocuk evlat edinmek istiyorum" dedi.

Ciğerci, "Eşimle birlikte başvurularımızı yaptık. Önceliğimiz iki çocuk. İkiz olabilir. Yurt dışında başvuru yaptık. Onları eğitmek istiyorum, okullara göndermek istiyorum. Hayatım onlar olsun istiyorum" yanıtını verdi.

Gökhan Çıra ile evliliğinden bahseden Ciğerci, "Eşimle çok mutluyum. Hayatımın güzel bir dönemindeyim. Ben ruhumu bedenime uydurduğum günden beridir çok mutluyum ve hayatımın en güzel dönemindeyim. Eşime çok aşığım. Aramızda sevgi, saygı, aşk ve koruma içgüdüsü var. Birbirimizin her şeyiyiz. Asla küs uyumuyoruz. Onu çok seviyorum. Dünya bir yana kocam bir yana. O benim hem babam hem eşim hem de dostum. Onu öperek uyandırmak ve onunla ilgilenmek çok hoşuma gidiyor. İyi ki hayatımda var" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER