Selin Yeninci İtalyan televizyonuna konuk oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Selin Yeninci, İtalya’nın en çok izlenen televizyon kanalı “Canale 5”te yayınlanan dünyanın pek çok yerinden ünlü oyuncuların katıldığı Verissimo programına konuk oldu. Geçtiğimiz hafta sahibi olduğu yapım şirketi SY Production‘.

Selin Yeninci İtalyan televizyonuna konuk oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Selin Yeninci, İtalya’nın en çok izlenen televizyon kanalı “Canale 5”te yayınlanan dünyanın pek çok yerinden ünlü oyuncuların katıldığı Verissimo programına konuk oldu.


Selin Yeninci İtalyan televizyonuna konuk oldu


Geçtiğimiz hafta sahibi olduğu yapım şirketi SY Production‘ın yeni projelerini tanıtmak amacıyla Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MipCom Fuarı’na katılan ödüllü oyuncu Selin Yeninci, bu hafta ise İtalya’nın Milano kentinde sevenleriyle buluştu.

Programın ünlü sunucusu Silvia Toffanin’in büyük bir övgüyle bahsettiği Yeninci, “Sıfırdan başlattığım hayat hikayeme, kendime ve hayallerime inanıyorum. İzleyenlerin sevgisini bu kadar derinden hissetmek çalışkanlığın ve saygının alkışlandığı bir dünyanın temsilcisi olma serüveni benim için çok heyecan verici” dedi.


Selin Yeninci İtalyan televizyonuna konuk oldu - Resim : 2


Sosyal medyada da büyük ilgi gören, Avrupa’nın ve İtalya’nın en çok izlenen programlarından biri olan Verissimo’nun bu haftaki bölümünü yaklaşık 1 milyon kişi izledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER