Seray Sever'den canlı yayında tepki çeken sözler!

MedyaRadar'ın haberine göre TV8 ekranlarında 'Gel Yazın Konuşalım' isimli programda Hakan Hatipoğlu ile program sunan Seray Sever, toplumda yaşanan sorunlarla ilgili söyledikleriyle herkesi şaşırttı.   "İNSANLARIN YANINDA BOMBALAR PATLAMIYOR" Hakan Hatipoğlu 'İnsanların hayatl.

Seray Sever'den canlı yayında tepki çeken sözler!

MedyaRadar'ın haberine göre TV8 ekranlarında 'Gel Yazın Konuşalım' isimli programda Hakan Hatipoğlu ile program sunan Seray Sever, toplumda yaşanan sorunlarla ilgili söyledikleriyle herkesi şaşırttı.

 

"İNSANLARIN YANINDA BOMBALAR PATLAMIYOR"


Hakan Hatipoğlu 'İnsanların hayatları zor; ekonomik problem çeken var nasıl gülsün bu insan' deyince Sever şunları söyledi: "Şöyle gülsün bu insan; en azından yukarıda savaş uçakları uçmuyor, bombalar patlamıyor. Yanında insanlar ölmüyor. Vatanındasın birazcık da şükretmeyi bilmesi lazım... En azından sağlıklısın. Çalışırsın kazanırsın; millet işi de beğenmiyor. O ucuz bu pahalı; üretirsin kardeşim!

"FASULYE PAHALIYSA YEMEYECEKSİN"


Fasulye pahalı! Pahalıysa pahalı ne yapacaksın fasulye yemeyeceksin o zaman ucuz sebze yiyeceksin..." Sever'in bu sözleri üzerine şaşkınlığını gizleyemeyen Hatipoğlu bile ne diyeceğini bilemedi.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Seray Sever'in sözleri sosyal medyada da kısa sürede büyük yankı uyandırdı.

İşte Sever'in sözlerine Twitter'dan gelen bazı tepkiler:

"MİLLET AÇ"


Atilla Taş ise Twitter hesabından "Seray Sever bu ne bilmişlik yahu! Misafir çocuğu gibisin çimdiklik. Bomba düşmedi diye sevinelim mi? Millet aç aç! Senin gibi tuzu kuru değil herkesin. Sırça köşklerinizden bakınca öyle mi görünüyor ülke? Bir bitmediniz arkadaş yahu!" sözleriyle Sever'i yerden yere vurdu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER