Sevilen dizinin 25 yaşındaki oyuncusu ölü bulundu

HBO’nun başarılı dizilerinden Euphoria’da rol alan 25 yaşındaki oyuncu Angus Cloud, hayatını kaybetti. Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Oakland Polisi ve İtfaiye Departmanı, Angus Cloud’un annesi tarafından pazartesi günü saat 11:30 civarında yapılan bir 911 araması olduğun.

Sevilen dizinin 25 yaşındaki oyuncusu ölü bulundu

HBO’nun başarılı dizilerinden Euphoria’da rol alan 25 yaşındaki oyuncu Angus Cloud, hayatını kaybetti.


Sevilen dizinin 25 yaşındaki oyuncusu ölü bulundu


Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Oakland Polisi ve İtfaiye Departmanı, Angus Cloud’un annesi tarafından pazartesi günü saat 11:30 civarında yapılan bir 911 araması olduğunu söyledi. Olay sırasında aşırı doz olasılığı üzerinde durulduğu ve oyuncunun nabzı olmadığı belirtildi.

Polis, ölüm nedeninin şu anda bilinmediğini ve soruşturma başlattıklarını açıkladı.

Cloud’un ailesi, oyuncunun ölümüyle ilgili bir açıklama yaparak şunları söyledi: “Bugün inanılmaz bir insana veda etmek zorunda kaldığımız için çok üzgünüz. Bir sanatçı, bir arkadaş, bir erkek kardeş ve bir oğul olarak Angus birçok yönden hepimiz için özeldi.

Geçen hafta babasını gömdü ve bu kayıpla yoğun bir şekilde mücadele etti.

Tek tesellimiz, Angus’un artık en yakın arkadaşı olan babasına kavuşmuş olduğunu bilmek. Angus, akıl sağlığıyla olan savaşı konusunda açıktı ve umarız ölümü, diğerlerine yalnız olmadıklarını ve bununla sessizce kendi başlarına savaşmamaları gerektiğini hatırlatır.”

HBO da Twitter’da bir açıklama yaparak, “Angus Cloud’un vefatına inanılmaz derecede üzüldük. Son derece yetenekliydi. HBO ve Euphoria ailesinin sevilen bir parçasıydı. Bu süreçte arkadaşlarına ve ailesine en derin başsağlığı diliyoruz” dedi.


Sevilen dizinin 25 yaşındaki oyuncusu ölü bulundu - Resim : 2


'Euphoria' dizisinde canlandırdığı 'Fezco' rolüyle kariyerinde çıkış yapmayı başaran Angus Cloud, son zamanlarda Pedro Pascal ve Jay Ellis ile birlikte Freaky Tales isimli bir projede ve Melissa Barrera ve Kathryn Newton ile birlikte de ayrı bir film projesinde daha çalışıyordu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER