Sevilen dizinin ünlü oyuncusu ölü bulundu!

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre ABD’li aktör Matthew Perry’nin 54 yaşında yaşamını yitirdiği açıklandı. 'Friends' dizisinde canlandırdığı 'Chandler Bing' karakteriyle şöhrete kavuşan Matthew Perry'nin ölü bulunduğu açıklandı. Los Angeles Times ve TMZ.com’a konuşan y.

Sevilen dizinin ünlü oyuncusu ölü bulundu!

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre ABD’li aktör Matthew Perry’nin 54 yaşında yaşamını yitirdiği açıklandı.

'Friends' dizisinde canlandırdığı 'Chandler Bing' karakteriyle şöhrete kavuşan Matthew Perry'nin ölü bulunduğu açıklandı.Sevilen dizinin ünlü oyuncusu ölü bulundu!


Los Angeles Times ve TMZ.com’a konuşan yetkililer Perry’nin cansız bedeninin Los Angeles’taki evindeki jakuzide bulunduğunu açıkladı.

Amerikan medyası, olay yerinde bir uyuşturucu bulunmadığını da belirtti.

İlk belirlemelere göre Perry’nin boğulma sebebiyle yaşamını yitirdiği kayıtlara geçti. Yetkililer olayla ilgili incelemenin sürdüğünü belirtti.

Perry’nin 5 gün önce bir jakuzide kulağında kulaklık varken çekilmiş fotoğrafını paylaşması da gündem oldu.


Sevilen dizinin ünlü oyuncusu ölü bulundu! - Resim : 2


Bir akşam vakti jakuzide poz veren Perry, “Etrafında dönen ılık su seni iyi mi hissettiriyor? Ben Mattman’im” demişti.

Mattman ise Perry’nin son dönemde kendisine taktığı lakap olarak biliniyor.

1994 ile 2004 yılları arasında 10 sezon devam eden ve Jennifer Aniston, Courteney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc ve Lisa Kudrow’la başrolü paylaştığı Friends dizisiyle şöhrete kavuşan Perry daha sonra birçok dizi ve filmde de yer almıştı.


Sevilen dizinin ünlü oyuncusu ölü bulundu! - Resim : 3


Dizinin çekimleri sırasında Perry’nin alkol ve uyuşturucu madde kullandığı ve bu sebeple tedaviye ihtiyaç duyduğu da ortaya çıkmıştı. 2021’den beri alkol ve uyuşturucu madde kullanmadığını söyleyen ve bağımlılıklarından kurtulmak için milyonlarca dolar harcadığını söyleyen Perry en son 22 Ekim’de arkadaşlarıyla yemeğe giderken görüntülenmişti.

JULIA ROBERTS İLE AŞK YAŞAMIŞTI

Hiç evlenmeyen ve nişanlı olduğu menajer Molly Hurwitz’ten kısa bir süre önce ayrılan Perry birçok ünlü isimle birlikte olmuştu.

Perry, bir dönem Julia Roberts ve Lizzy Caplan ile aşk yaşamıştı.


Sevilen dizinin ünlü oyuncusu ölü bulundu! - Resim : 4


ÖLÜMDEN DÖNMÜŞTÜ

Hayatı boyunca 15 kez rehabilitasyona giren ve 14 kez de ameliyat olan Perry, yaşadığı mide rahatsızlığı sebebiyle 2018’de ölümden dönmüştü.

O dönemde Perry, 2 hafta komada kalmış ve 5 ay da hastanede tedavi altına alınmıştı. Perry, “Doktorlar aileme hayatta kalma ihtimalimin yüzde 2 olduğunu söylemiş” demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER