Şeyma Subaşı: “Eleştirenlerin canı sağ olsun”

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre geçtiğimiz günlerde 'Sadece Şeyma'yı çıkaran Şeyma Subaşı, kitabının ilk imza gününü önceki gün bir alışveriş merkezinde gerçekleştirdi.  Yoğun ilgi gören imza gününde, sevenleri kitaplarını imzalatıp Şeyma Subaşı ile foto.

Şeyma Subaşı: “Eleştirenlerin canı sağ olsun”

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre geçtiğimiz günlerde 'Sadece Şeyma'yı çıkaran Şeyma Subaşı, kitabının ilk imza gününü önceki gün bir alışveriş merkezinde gerçekleştirdi. 

Yoğun ilgi gören imza gününde, sevenleri kitaplarını imzalatıp Şeyma Subaşı ile fotoğraf çektirdi. Kitapları imzalatmak ve Şeyma Subaşı ile tanışmak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.

"BÖYLE BİR KALABALIK BEKLEMİYORDUM"

Böyle bir heyecanı ilk defa yaşadığını ve sevenleriyle olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Şeyma Subaşı, "Doğrusu böyle bir kalabalık beklemiyordum. Çok mutlu oldum" dedi.

"ELEŞTİRENLERİN CANLARI SAĞ OLSUN"

Kitabına yapılan eleştirin hatırlatılması üzerine ise Subaşı, "Eleştirenlerin de canları sağ olsun. Seven gibi sevmeyenin de olması gayet doğal bence" şeklinde konuştu.

İLGİNÇ ANLAR

Şeyma Subaşı'nın kitabı imzaladığı sırada bir hayranının gözyaşlarına hakim olamaması ortaya ilginç bir görüntü çıkardı.

Öte yandan stilinde yeniliklere açık olduğunu ve modadan keyif aldığını anlatan Subaşı, hayranlarıyla sohbeti sırasında stil tüyoları da verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER