Şeyma Subaşı'ndan kızı Melisa'ya doğum günü partisi

Uzun bir süre ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, popüler hale geldi. Melisa Ilıcalı adlı kızları dünyaya gelen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çifti 2017 yılında nikah masasına oturdu ancak 2018'de tek celsede boşandı. Ünlü.

Şeyma Subaşı'ndan kızı Melisa'ya doğum günü partisi

Uzun bir süre ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile aşk yaşayan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, popüler hale geldi.

Melisa Ilıcalı adlı kızları dünyaya gelen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çifti 2017 yılında nikah masasına oturdu ancak 2018'de tek celsede boşandı.


Şeyma Subaşı'ndan kızı Melisa'ya doğum günü partisiÜnlü çiftin 2013 yılında dünyaya gelen kızları Melisa yeni yaşını kutladı. Subaşı, kızı için özel bir doğum günü partisi düzenledi.

Subaşı, kızının doğum gününde çekildiği kareleri, "Kızımın tatlı doğum günü kutlu olsun. Allah karşınıza her zaman sevgi dolu, değer veren, gerçek, kendine ve başkalarına iman ve şefkat sahibi insanlar çıkarsın. Sağlık ve mutluluk her zaman sizinle ve çevrenizdekilerle olacak. Sakin ol, kendin ol, asla başını eğme, ama asla mütevaziliğini kaybetme... Aile gibi olmuş muhteşem dostlarımıza, desteğiniz bizim için dünyalara bedel... Birlikte daha özel anlar" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.Şeyma Subaşı'ndan kızı Melisa'ya doğum günü partisi - Resim : 2

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER