Sibel Alaş kendisini şöhrete kavuşturan şarkıyı tekrar seslendirdi

90’lı yılların unutulmaz şarkılarının yayımlandığı “Şimdi 90’lar” ve “Şimdi 90'lar 2” albümlerinin gördüğü ilginin ardından Türk pop müziğinin 90’lı yıllarına damgasını vuran 10 ünlü ismi, heyecanla beklenen “Şimdi 90'lar 3” albümü için bir araya ge.

Sibel Alaş kendisini şöhrete kavuşturan şarkıyı tekrar seslendirdi

90’lı yılların unutulmaz şarkılarının yayımlandığı “Şimdi 90’lar” ve “Şimdi 90'lar 2” albümlerinin gördüğü ilginin ardından Türk pop müziğinin 90’lı yıllarına damgasını vuran 10 ünlü ismi, heyecanla beklenen “Şimdi 90'lar 3” albümü için bir araya geldiler.

Pop müziğin sevilen ismi Sibel Alaş, Ossi Müzik etiketiyle yayımlanan “Şimdi 90'lar 3” albümünün ikinci single’ı “Adam” ile bugün müzikseverlerle buluştu.


Sibel Alaş kendisini şöhrete kavuşturan şarkıyı tekrar seslendirdi

 

“Şimdi 90'lar 3” ten İkinci Single

Sibel Alaş, sözü ve müziği kendine ve Mustafa Sandal'a ait olan, günümüzde de büyük ilgi gören, 90’lar popunun önemli hitlerinden “Adam” ı “Şimdi 90'lar 3” albümü için yeniden yorumladı.

Alaş’ın, 1995 yılında yayımlanan ilk albümüne ismini veren “Adam” isimli şarkısının orijinaline sadık kalınarak hazırlanan yeni düzenlemesinde Metin Özülkü ve Hasan Çiçek'in imzası var.

Sibel Alaş kendisini şöhrete kavuşturan şarkıyı tekrar seslendirdi - Resim : 2

 

Sanatçıya, şarkının yeni düzenlemesinin vokallerinde; Bahar Kocak ve Hasan Çiçek eşlik ettiler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER