Silivri'nin kurtuluş yıl dönümünde şarkıcı Melek Mosso sahne aldı

Silivri Festival alanında sahne alan Melek Mosso, seslendirdiği şarkılarla Silivrililere unutulmaz bir gece yaşattı. Silivri sahilinde bulunan festival alanını dolduran binlerce vatandaş şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendi. Sahne öncesinde duygularını aktaran Melek Mosso, "Bu ak.

Silivri'nin kurtuluş yıl dönümünde şarkıcı Melek Mosso sahne aldı

Silivri Festival alanında sahne alan Melek Mosso, seslendirdiği şarkılarla Silivrililere unutulmaz bir gece yaşattı.

Silivri sahilinde bulunan festival alanını dolduran binlerce vatandaş şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendi.

Sahne öncesinde duygularını aktaran Melek Mosso, "Bu akşam Silivri'nin 101. Kurtuluş Günü'nü kutluyoruz. Ayrıca Cumhuriyet'imizin 100. yılına girmesini hep beraber kutlayacağız. Coşkulu ve güzel bir akşam geçecek buna inanıyorum. Silivri'de ilk meydan konserim ve Silivri halkıyla buluşmak için sabırsızlanıyorum" dedi.

Konser öncesi Ekrem İmamoğlu'nun yayınlanan mesajında, "Türkiye'mizin 100. yılını İstanbul'da hep birlikte çok görkemli bir şekilde kutladık. Bugün de Silivri'nin işgalden kurtuluşunun 101. yılını kutluyoruz. Bu akşam sizlerle bir arada olmayı, değerli Melek Mosso'nun şarkıları eşliğinde Cumhuriyet'in 100. yılını ve Silivri'nin kurtuluşunun beraber kutlamayı çok isterdim. Önceden planlanan programlarımdan dolayı yanınızda olamadığım için çok üzgünüm. Ne Silivri'yi ne de Türkiye Cumhuriyeti'nin herhangi bir toprak parçasının bir daha işgal altında görmemek için Cumhuriyet'imize sonsuza denk sahip çıkacağız" dedi.

DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER