Simge Sağın'ın 'Aşkın Olayım' şarkısıyla ilgili flaş gelişme

"Aşkın Olayım" şarkısının söz yazarı ve bestecisi Onurr ismiyle tanınan müzisyen Onur Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Galatasaray'ı hırsızlık ile suçladı. Icardi ile tanıştığı gün yaşadığı heyecan fotoğraf karelerine yansıyan Onur Özdemir, pay.

Simge Sağın'ın 'Aşkın Olayım' şarkısıyla ilgili flaş gelişme

"Aşkın Olayım" şarkısının söz yazarı ve bestecisi Onurr ismiyle tanınan müzisyen Onur Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Galatasaray'ı hırsızlık ile suçladı.

Icardi ile tanıştığı gün yaşadığı heyecan fotoğraf karelerine yansıyan Onur Özdemir, paylaşımına "İzinsiz, habersiz, böyle işlere kalkışıyorsunuz, tertemiz başlamak varken niye böyle hırsızca dönüyor işler bu ülkede?" yazdı ve kısa süre sonra hikayeyi kaldırdı.


Simge Sağın'ın 'Aşkın Olayım' şarkısıyla ilgili flaş gelişme


Büyük tepkiler alan Özdemir, yeni bir paylaşımda bulunarak Galatasaray'dan özür diledi.

Özdemir, şu ifadelere yer verdi:

"Arkadaşlar ben her yerde şarkı taraftarındır demiştim; yönetime sinirlenmem de, kimsenin benimle iletişime geçmemesiyle alakalıydı. Birazcık kıymet görmek istiyoruz, sadece bu. Olay bir telif mevzusuyken bambaşka yerlere çekildi. En başta kalp kırmak bana yakışmaz, o yüzden tüm camiadan ve taraftarlardan özür diliyorum."


Simge Sağın'ın 'Aşkın Olayım' şarkısıyla ilgili flaş gelişme - Resim : 2

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER