Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Berkay'a tepki: "Onun yüzünden çok ağzım yandı"

Akşam Gazetesi'nin haberine göre Almanya'da geçtiğimiz günlerde klip çeken Aleyna Kalaycıoğlu adından söz ettirdi. Yeni şarkı çıkaracağını ve ünlü bir isimle düet yapacağını ifade eden Kalaycıoğlu, "Detay vermeyeyim ama harika bir iş geliyor.

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Berkay'a tepki:

Akşam Gazetesi'nin haberine göre Almanya'da geçtiğimiz günlerde klip çeken Aleyna Kalaycıoğlu adından söz ettirdi.Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Berkay'a tepki:


Yeni şarkı çıkaracağını ve ünlü bir isimle düet yapacağını ifade eden Kalaycıoğlu, "Detay vermeyeyim ama harika bir iş geliyor. Son okumalarını yapacağım" dedi.Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Berkay'a tepki:


Yeni şarkısını kendi yapım şirketinden çıkaracağını sözlerine ekleyen ünlü isim, "Çok ağzım yandı, artık kendi işimi kendim yapacağım, Berkay'da da bayağı sıkıntılı şeyler yaşadım, şarkımın gelirlerini vermedi, kötü durumlar yaşadım, kendisiyle defalarca görüştüm, hakettiğim gelirleri bana vermesi onu yoksul yapmayacaktı, ben de biraz daha emin adımlarla yürümek istiyorum artık" sözleriyle Berkay'a ateş püskürdü.


Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'ndan Berkay'a tepki:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER