Talihsiz Burcu Kara'nın morali alt üst!

Ekranın en talihsiz oyuncularından Burcu Kara'nın yıllar içinde rol aldığı 'Maskeli Balo', Kirli Beyaz', 'Yıllar Sonra', 'Tozlu Yollar' , 'Tatar Ramazan' ve 'Kördüğüm' dizileri beklenen reytingi alamayarak yayından kaldırılmıştı. Burcu Kara önceki yıl Mart ayında doğum gün

Talihsiz Burcu Kara'nın morali alt üst!

Ekranın en talihsiz oyuncularından Burcu Kara'nın yıllar içinde rol aldığı 'Maskeli Balo', Kirli Beyaz', 'Yıllar Sonra', 'Tozlu Yollar' , 'Tatar Ramazan' ve 'Kördüğüm' dizileri beklenen reytingi alamayarak yayından kaldırılmıştı.

Burcu Kara önceki yıl Mart ayında doğum günü kutlaması için gittiği Beyoğlu’nda talihsiz bir olay yaşamıştı. Burcu Kara’yı fark etmeyen Ömer B. kullandığı araçla Kara’nın ayağının üzerinden geçti.

Yaşadığı talihsizlikler zincirine iki yeni halka daha eklenen Burcu Kara önceki akşam Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programının muhabirine dert yandı:

"Bir süredir evden çıkmıyordum. Eşim sağ olsun bugün beni konsere getirdi. Talihsiz bir kaza geçirdim. İncir toplarken arıların saldırısına uğradım. Arıların saldırısından kaçarken de köpek ısırdı..."

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER