Tayfun Topal'ın yediği dayağın sebebi ortaya çıktı

İddiaya göre işletmeci, eski magazinci ve Deniz Seki'nin eski sevgilisi Tayfun Topal ve Nişantaşı'nda işletmeciliğini yaptığı mekanın mal sahibi arasında çıkan büyük kavganın nedeni Tayfun Topal'ın kirayı ödememesi. İddiaya göre Nişantaşı'nda açık olan mekanın mal sahibi.

Tayfun Topal'ın yediği dayağın sebebi ortaya çıktı

İddiaya göre işletmeci, eski magazinci ve Deniz Seki'nin eski sevgilisi Tayfun Topal ve Nişantaşı'nda işletmeciliğini yaptığı mekanın mal sahibi arasında çıkan büyük kavganın nedeni Tayfun Topal'ın kirayı ödememesi.

İddiaya göre Nişantaşı'nda açık olan mekanın mal sahibi Tayfun Topal'dan kirayı ödemesini istedi. Topal, Corona virüsü bahane ederek mal sahibine kirayı ödemedi.

Söylenenlere göre mekana gelen mal sahibi ile işletmeci ve eski magazinci Tayfun Topal arasında kavga çıkarken; mekanın çalışanları tarafları ayırmakta zorlandı.

Mal sahibinin attığı yumrukla burnu kırılan Tayfun Topal'ın magazincilere büyük baskı yaparak yaşanan bu kavgayı gizli tutmaya çalıştığı ve duyulmasını istemediği de gelen iddialar arasında...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER