Teşkilat'tan ayrılan başrol oyuncusu Deniz Baysal herkesi şaşırttı

“Teşkilat” dizisine büyük emek veren Deniz Baysal, yeni maceralara yelken açmak için ekibiyle el sıkışarak ayrıldı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre oyuncu set disiplini ve ekip arkadaşlarıyla uyumu nedeniyle çok seviliyordu.

Teşkilat'tan ayrılan başrol oyuncusu Deniz Baysal herkesi şaşırttı

“Teşkilat” dizisine büyük emek veren Deniz Baysal, yeni maceralara yelken açmak için ekibiyle el sıkışarak ayrıldı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre oyuncu set disiplini ve ekip arkadaşlarıyla uyumu nedeniyle çok seviliyordu.

Veda yazısını yazmakta zorlanan Baysal şu ifadelere yer verdi:

“Benim için kolay değil… Nasıl kısa yazabilirim anlatabilirim bilmiyorum ama bir yolun daha sonuna geldik… Benim için unutulmayacak, tadı ne olursa olsun damağımda kalacak bir proje oldu Teşkilat… bu yolculukta 3 sezonda emeği geçen tüm canım ekip arkadaşlarım; her birinizi çok seviyorum.

Bir kusurum olduysa affola… Benim için bitmiş olsa da her daim yanınızdayım… Unutulmaz anılar yaşadık hep birlikte… Ne mutlu bana yolunuz her zaman açık olsun….

Ve siz kıymetli izleyicilerimiz…. 3 sezon boyunca verdiğiniz her destek, yaptığınız her eleştiri için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Nasıl veda edebileceğimi bile düşünmemiştim açıkçası…

Teşkilat’tan bir Zehra Balaban geçti… Ağlamıyorum gözüme Hançer kaçtı…”

Teşkilat'tan ayrılan başrol oyuncusu Deniz Baysal herkesi şaşırttı


Deniz Baysal'ın partneri Murat Yıldırım'da hem Instagram hem de Twitter sayfasından yaptığı övgü dolu paylaşımlarla dikkat çekti.

Yıldırım twitter sayfasına “Deniz, can dostum… İyi ki bu projeyi kabul edip seninle oynadım, iyi ki sen Zehra oldun,en iyi tarafı da senin gibi bir dostum oldu… Ne güzel bir oyuncusun, yolun açık olsun” mesajını yazdı. 

Teşkilat'tan ayrılan başrol oyuncusu Deniz Baysal herkesi şaşırttı - Resim : 2

Murat Yıldırım'ın sözleri karşısında duygulanan Deniz Baysal, Instagram hesabından Yıldırım'ın paylaşımına yer verdi.Teşkilat'tan ayrılan başrol oyuncusu Deniz Baysal herkesi şaşırttı - Resim : 3

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER