Thor'dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz hangi çapkının ağına düştü?

Düğün hazırlıkları yaparken ayrıldığı İzlandalı aşkının vakit kaybetmeden çapkınlık turlarına çıkmasıyla hayli üzülen 27 yaşındaki güzel Dilan Çiçek Deniz, kendisini işine adadı. Tiyatro sahnesinde moral bulan Dilan Çiçek Deniz, kalbinin yaralarını sardı. Ancak D.

Thor'dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz hangi çapkının ağına düştü?

Düğün hazırlıkları yaparken ayrıldığı İzlandalı aşkının vakit kaybetmeden çapkınlık turlarına çıkmasıyla hayli üzülen 27 yaşındaki güzel Dilan Çiçek Deniz, kendisini işine adadı.


Thor'dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz hangi çapkının ağına düştü?

Tiyatro sahnesinde moral bulan Dilan Çiçek Deniz, kalbinin yaralarını sardı.


Thor'dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz hangi çapkının ağına düştü? - Resim : 2

Ancak Dilan Çiçek Deniz'in adı, sürpriz bir isimle aşk iddiasına karıştı.Thor'dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz hangi çapkının ağına düştü? - Resim : 3

Bu isim de geçtiğimiz günlerde uzun süredir birlikte olduğu Rus aşkı Sofia Katc ile ilişkisine nokta koyan Tarık Emir Tekin'di.Thor'dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz hangi çapkının ağına düştü? - Resim : 4


Beşiktaş'ın efsane futbolcularından Metin Tekin'in Şevval Sam'dan olan oğlu, dedikodulara göre geçtiğimiz günlerde Çiçek'le güzel oyuncunun evinin bulunduğu Göktürk'te baş başa görüldü.


Thor'dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz hangi çapkının ağına düştü? - Resim : 5


2017 yılında da adları aşk dedikodularına karışan genç oyuncular, iddiaları "Biz çok iyi arkadaşız" diye yalanlamıştı. Ancak her ikisi de ilişkilerini yeni bitiren ikilinin baş başa yemek yemesi, dedikoduları yeniden alevlendirdi.


Thor'dan ayrılan Dilan Çiçek Deniz hangi çapkının ağına düştü? - Resim : 6

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER