Tom Brady ve Irina Shayk aşkı belgelendi

Habertürk'ün haberine göre Rus model Irina Shayk'ın, meslektaşı Gisele Bündchen'in eski eşi Tom Brady ile Joe Nahmad ve Madison Headrick'in düğününde yakınlaştığı öne sürülmüştü. Haziran ayında gerçekleşen düğün sonrası Shayk iddiaları reddetmişti. Page Six'e konuşa.

Tom Brady ve Irina Shayk aşkı belgelendi

Habertürk'ün haberine göre Rus model Irina Shayk'ın, meslektaşı Gisele Bündchen'in eski eşi Tom Brady ile Joe Nahmad ve Madison Headrick'in düğününde yakınlaştığı öne sürülmüştü.

Haziran ayında gerçekleşen düğün sonrası Shayk iddiaları reddetmişti.


Tom Brady ve Irina Shayk aşkı belgelendiPage Six'e konuşan kaynaklar, "Irina, bütün hafta sonu Tom'u takip etti. Kendini resmen Tom'un üstüne atıyordu" demişti. Aynı kaynaklar Brady'nin Rus modelle ilgilenmediğini ve sadece arkadaş olduklarını söylediğini iddia etmişti.

Yaşananlardan aylar sonra Irina Shayk (37) ile Tom Brady'nin (45) aşkı sonunda belgelendi.

Geçtiğimiz hafta sonunu birlikte geçiren çiftten Irina Shayk, Tom Brady'nin Los Angeles'taki evinden çıkarken görüntülendi.

Tom Brady ve Irina Shayk aşkı belgelendi - Resim : 2

Amerikan futbol oyuncusu olan Brady, bir gün sonra da sevgilisini otomobiliyle evinden aldı. İkili, kırmızı ışıkta beklerken gazetecilerin objektiflerine yansıdı.

O anlarda Irina Shayk'ın kendisini gizlemeye çalıştığı görüldü.


Tom Brady ve Irina Shayk aşkı belgelendi - Resim : 3


Brady bir ara elini uzatıp Shayk'ın yüzünü hafifçe okşadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER