Trafik kazası geçiren Metin Uca hastaneye kaldırıldı!

Sağlık durumu hakkında açıklama yapan Uca, "Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim." ifadelerini kullandı. Kaza sonrası sağlık durumuyla ilgili bir paylaşımda b.

Trafik kazası geçiren Metin Uca hastaneye kaldırıldı!

Sağlık durumu hakkında açıklama yapan Uca, "Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim." ifadelerini kullandı.

Kaza sonrası sağlık durumuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Metin Ucu şu ifadeleri kullandı: "Sevgili dostlarımız Bursa'da bir etkinlik için menajerim sevgili Kübra Kalem Baykara ile çıktığımız yolda Dilovası oksijen çıkışında kendimden geçmem sonucu ağaca vurarak durabildim. Hastanede ilk yapılan tetkikte boyun şah damarımın her ikisinin de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığını öğrendim. Kartal Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Nöroloji Yoğun Bakım İnme Merkezi'nde bir hafta boyunca tedavi altında olacağım...

Pıhtıların eritilmesi ve tıkanıklığın giderilmesine çalışılacak. İlginiz için teşekkürler. Hızla iyileşip aranıza döneceğim."

Trafik kazası geçiren Metin Uca hastaneye kaldırıldı!

Sacitaslan.com olarak Metin Uca'ya acil şifalar dileriz...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER