Tuba Büyüküstün'den Beren Saat'i çıldırtacak görüntü! Olay paylaşım!

Güzel oyuncular Tuba Büyüküstün ve Beren Saat, son dönemde rekabet konusunda eski durumlarında olmasalar bile yıllar öncesinde aralarındaki rekabet sürekli magazin gündeminde yer alıyordu.Aslında iki oyuncunun birbirleri ile rekabet etme durumları ne kadar gerçekçiydi bilinmez ama, .

Tuba Büyüküstün'den Beren Saat'i çıldırtacak görüntü! Olay paylaşım!

Güzel oyuncular Tuba Büyüküstün ve Beren Saat, son dönemde rekabet konusunda eski durumlarında olmasalar bile yıllar öncesinde aralarındaki rekabet sürekli magazin gündeminde yer alıyordu.

Aslında iki oyuncunun birbirleri ile rekabet etme durumları ne kadar gerçekçiydi bilinmez ama, en azından magazin gündeminde yaptıkları projeler ve bu projelerin geri dönüşleri karşılaştırılarak rekabet ortamı oluşturulmuştu.


Tuba Büyüküstün'den Beren Saat'i çıldırtacak görüntü! Olay paylaşım!


Son dönemde iki oyuncu da nadiren projelerde yer alıyor ve seçici davranıyor.

"Atiye" dizisiyle Netflix platformunda yer alan Beren Saat’in yanı sıra, Tuba Büyüküstün’de "Zeytin Ağacı" isimli Netflix dizisinin yanı sıra, Another Self isimli dijital dizide rol aldı.Tuba Büyüküstün'den Beren Saat'i çıldırtacak görüntü! Olay paylaşım! - Resim : 2


Tuba Büyüküstün son olarak Neslihan Atagül’ün ayrılığının ardından "Sefirin Kızı" dizisinde de eski rol arkadaşı Engin Akyürek ile bir araya gelmişti.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN BEREN SAAT SORULUNCA NE DEDİ?

Tuba Büyüküstün, Ayşe Arman'a verdiği röprotajda "Beren Saat’le aranızda rekabet mi var?" sorusuna "Yok öyle bir şey. Bir şey bulamıyorlar şişiriyorlar ama içi boş…" yanıtını vermişti.Tuba Büyüküstün'den Beren Saat'i çıldırtacak görüntü! Olay paylaşım! - Resim : 3

Ayşe Arman'ın "Sürekli kıyaslıyorlar sizi…" sözleri üzerine ise "Evet. Dizileri, oyunculardan ibaret bir şey gibi sunmak, o dizide emeği geçen herkese büyük haksızlık. Diziler benden ya da Beren’den ibaret değil ki…" ifadelerini kullanmıştı.


Tuba Büyüküstün'den Beren Saat'i çıldırtacak görüntü! Olay paylaşım! - Resim : 4


"Tanıştınız mı hiç?" şeklindeki soruya da "Hayır, denk düşmedi." cevabını vermişti.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN KRALİÇELİĞİNİ İLAN ETTİ

Tuba Büyüküstün sosyal medya hesabından 'Günün kraliçesi' notuyla bir görüntü paylaştı.


 

Büyüküstün'ün paylaşımı akıllara "Rakibelerine gönderme mi?" sorularını getirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER