Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz partner! Kimsenin aklına gelmezdi!

Onur Saylak ile sona eren evliliğinden dünyaya gelen iki kızıyla Paris'te yıllar önce aldığı dairesinde hayatını sürdüren güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, Fransa'da da yıldızını parlattı. Geçtiğimiz gün dünyaca ünlü markanın özel davetlisi olarak Paris Fashion Week'e ka.

Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz partner! Kimsenin aklına gelmezdi!

Onur Saylak ile sona eren evliliğinden dünyaya gelen iki kızıyla Paris'te yıllar önce aldığı dairesinde hayatını sürdüren güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, Fransa'da da yıldızını parlattı.Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz partner! Kimsenin aklına gelmezdi!


Geçtiğimiz gün dünyaca ünlü markanın özel davetlisi olarak Paris Fashion Week'e katılan Tuba Büyüküstün'e teklif üzerine teklif yağdı.


Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz partner! Kimsenin aklına gelmezdi! - Resim : 2

Bu teklifler arasında en dikkat çekeni ise yine dünyaca ünlü bir markadan geldi.


Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz partner! Kimsenin aklına gelmezdi! - Resim : 3


Büyüküstün, Fransa eski cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy'nin de eşi olan Carla Bruni ile yakında çok özel bir projede yer alacak.Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz partner! Kimsenin aklına gelmezdi! - Resim : 4

Tuba Büyüküstün'e hayran kalan dünyaca ünlü yıldız Bruni, Türk güzelle dünya çapında yayınlanacak bir reklam filminde boy gösterecek. Tuba Büyüküstün'e çok sürpriz partner! Kimsenin aklına gelmezdi! - Resim : 5


Takvim Gazetesi'nin haberine göre
Tuba Büyüküstün, geçmişte başrolünü Engin Akyürek ile paylaştığı  'Kara Para Aşk' ile Türkiye sınırlarını aşan şöhretini bu projeyle daha da katlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER