Tuğba Ekinci pavyona gidip ‘O Şimdi Asker’ şarkısıyla kalça dansı yaptı

İnci Taneleri furyasına artık Tuğba Ekinci’de katıldı. Ankara’da bir pavyonda paylaşımlarda bulunan ünlü, takipçilerinden bir tercihte bulunmasını istedi.

Tuğba Ekinci pavyona gidip ‘O Şimdi Asker’ şarkısıyla kalça dansı yaptı

İnci Taneleri furyasına artık Tuğba Ekinci’de katıldı. Hem dans etti. Hem de yıllar önce söylediği  ‘O Şimdi Asker’ şarkısıyla uyarlama yaptı. Ankara’da bir pavyona gidip, orada paylaşımlarda bulunan  ünlü isim, takipçilerinden bir tercihte bulunmasını istedi.

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, Ankara’da bir pavyonda ‘İnci Taneleri’ dizisiyle ünlenen Erkal Sonel’le ‘O Şimdi Asker’ şarkısını söyleyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Tuğba Ekinci, Ankara’da Bir Pavyona Gitti

 

Yaptığı her açıklamayla ve iddialı paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren şarkıcı Tuğba Ekinci, İnci Taneleri dizisinde ‘Gemileri Yakarım’ şarkısını söyleyen Erkal Sonel’le pavyonda şarkı söyleyerek dans etti.

Ekinci, Pavyonda Kalça Dansı Yaptı

 

Sosyal medyada sık sık gündeme gelen şarkıcı,  o anları sosyal medya hesabından paylaşarak kalça dansı gündem oldu.

“O Şimdi Asker mi ? Yoksa Dilber mi?”

 

‘O Şimdi Asker’ şarkısını söyleyen Tuğba Ekinci’ye Erkal Sonel de eşlik ederek birlikte söylediler. Ekinci, o anları Instagram hesabından “O Şimdi Asker mi ?  yoksa Dilber mi?”  sorusuyla Sonel’i etiketleyerek paylaşımda bulundu.


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2024, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER