Tülin Şahin'den hamile pozu

Güzel manken Tülin Şahin, evlilik haberinden kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından yaptığı emzik paylaşımı ile hamile olduğunu duyurmuştu.

Tülin Şahin'den hamile pozu

Güzel manken Tülin Şahin, evlilik haberinden kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından yaptığı emzik paylaşımı ile hamile olduğunu duyurmuştu. Geçtiğimiz ay bebek sevincini takipçileriyle paylaşan ünlü modelin kız bebek beklediği ortaya çıktı.

TÜLİN ŞAHİN'DEN HAMİLE POZU

Bebeğini kucağına almak için gün sayan Tülin Şahin, ilk hamile pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Habertürk'ün haberine göre Şahin, paylaşımına, "Bugün ilk defa birlikte yüzdük. Doktorların önerisiyle hamilelikte her gün 30 dk yüzmenin faydaları; bulantı ve kusmalara iyi gelir, krampları çözer, sırt ağrılarını giderir, sakinleştirir, formda kalmanızı sağlar. Hem size, hem de bebeğe iyi gelecektir, yüzme sonrası daha iyi uyursunuz..." notunu düştü.

Gün geçtikçe karnı belirginleşmeye başlayan Şahin'in paylaşımı çok sayıda beğeni aldı. Ünlü mankene takipçileri "Maşallah" yorumları yaptı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER