Türk dizilerine dünyadan yoğun ilgi sürüyor

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova', Türkiye'nin ardından yayınlandığı ülkelerde de başarısını sürdürüyor.  İspanya'dan sonra İtalya'da da zirveye oturan 'Bir Zamanlar Çukurova' şimdi de ilk uyarlaması ile ses .

Türk dizilerine dünyadan yoğun ilgi sürüyor

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova', Türkiye'nin ardından yayınlandığı ülkelerde de başarısını sürdürüyor. 

İspanya'dan sonra İtalya'da da zirveye oturan 'Bir Zamanlar Çukurova' şimdi de ilk uyarlaması ile ses getiriyor.


Türk dizilerine dünyadan yoğun ilgi sürüyor


Sürükleyici hikayesiyle dört sezon boyunca izleyicileri ekran başına kilitleyen atv'nin sevilen dizisi, "Open Beyond" isimli kanalda yayınlanan Yunanca uyarlaması 'Erotas Fugas' (Kaçak Aşk) adıyla ülkesinde reyting rekorları kırıyor.

Bir Zamanlar Çukurova'nın Yunanistan uyarlaması 'Erotas Fugas' (Kaçak Aşk), kanalın yüzde 5 olan ortalama izlenme oranlarını tüm izleyicilerde yüzde 14, genç izleyici kitlesinde ise yüzde 10'a yükseltti.

BOSNA-HERSEK TELEVİZYONLARINDA TÜRK DİZİSİ RÜZGARI

Öte yandan dün akşam Bosna-Hersek televizyonlarında da Türk dizisi fırtınası esti.


Türk dizilerine dünyadan yoğun ilgi sürüyor - Resim : 2Ülkenin en sevilen Türk dizilerden biri olmayı başaran "Masumlar Apartmanı" altyazılı olarak izleyicilerin beğenilerine sunuluyor...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER