ULUDAĞ GAZOZLARI’NIN PATRONU LEVENT KIZIL’IN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNİ JANDARMA BASTI

Bursaspor eski Başkanı ve Uludağ Gazozları’nın patronu Levent Kızıl, cuma akşamından başlayan bir partiyle cumartesi günü 54 yaşına girdi! Lakin ne parti… Tüm Bodrum’un konuştuğu Maçakızı’ndaki parti, sabahleyin 04.00’da bitti.

ULUDAĞ GAZOZLARI’NIN PATRONU LEVENT KIZIL’IN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNİ JANDARMA BASTI

Bursaspor eski Başkanı ve Uludağ Gazozları’nın patronu Levent Kızıl, cuma akşamından başlayan bir partiyle cumartesi günü 54 yaşına girdi! Lakin ne parti… Tüm Bodrum’un konuştuğu Maçakızı’ndaki parti, sabahleyin 04.00’da bitti. Daha açık konuşmak gerekirse bitirildi.

Çünkü şikayet üstüne jandarma geldi ve müziği kestirip herkesi odalarına gönderdi! Geçen yılki doğum gününü Cannes’da kutlayan Levent Bey’in bu yılki anma mekanı, Bodrum Maçakızı idi.

Taha Tatlıcı, Özlem Gürsel, Bilgün Dereli gibi onlarca arkadaşı, Levent Bey’in bu mutlu gününe şahit olmak için Maçakızı’nın bütün odalarını kapatmıştı. Cümbür Cemaat tanıdık olunca da, deniz kenarındaki partide eğlence tavan yaptı.

Sosyal mesafenin bir kenara bırakıldığı partide, gece 02.00’dan sonradan da bir ilk yaşandı ve Maçakızı’nda birincil kere Türkçe şarkılar çalmaya başladı.

Türkçe müzikle doruğa meydana çıkan ziyafet, jandarma gelmeseydi sabaha değin sürerdi illaki.

Yeniden dillere destan bir partiyle yeni yaşına giren Levent Bey’e ben de uzun ömürler diliyorum.

Bülent CANKURT / GÜNAYDIN

Kaynak: superkulup.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER