Ümran Seyhan ve Kenan Tosun, Fulya yokuşunda aşka geldi!

Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun, yasak aşk haberleriyle bir anda magazin gündeminde şok etkisi yarattı. Kenan Tosun'un 35 yıllık eşi Serpil Tosun, eşi ve yakın arkadaşının ilişkisi hakkında "Müge ve Gülşen'le 2.

Ümran Seyhan ve Kenan Tosun, Fulya yokuşunda aşka geldi!

Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun, yasak aşk haberleriyle bir anda magazin gündeminde şok etkisi yarattı.


Ümran Seyhan ve Kenan Tosun, Fulya yokuşunda aşka geldi!


Kenan Tosun'un 35 yıllık eşi Serpil Tosun, eşi ve yakın arkadaşının ilişkisi hakkında "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa"ya konuşmuş, "Her şey doğru. Konuşacak bir durum yok. Onları Allah'a havale ediyorum." demişti.Ümran Seyhan ve Kenan Tosun, Fulya yokuşunda aşka geldi! - Resim : 2

Programda yer verilen iddiaya göre Ümran Seyhan'la aşk yaşayan Kenan Tosun 35 yıllık eşi Serpil Tosun'dan boşanmaya karar verdi.

"BERABER YAŞIYORLAR" İDDİASI

Programda yer verilen bir başka iddiaya göre ise boşanmaya karar veren Kenan Tosun'un eşyalarını toplayıp Ümran Seyhan'ın Şişli'deki evine taşındığı ortaya çıktı.

FULYA YOKUŞUNDA AŞKA GELDİLER

Gülşen Yüksel, yakın bir arkadaşından duyduğu bilgiyi canlı yayında paylaşarak sevgililerin hafta sonu Fulya yokuşunda güle oynaya yürüyüş yaptıklarını; beraberliğin sürdüğünü açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER