Ünlü aktörü yıkan ölüm haberi!

Hugh Jackman'ın kendisi ve kardeşleri küçük yaştayken evi terk edip giden anneleri Grace McNeill'ın yerine kendini çocuklarına adayan babası Christopher John Jackman, yaşamını yitirdi. Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran 52 yaşındaki Jackman, babasının geçtiğimiz pazar .

Ünlü aktörü yıkan ölüm haberi!

Hugh Jackman'ın kendisi ve kardeşleri küçük yaştayken evi terk edip giden anneleri Grace McNeill'ın yerine kendini çocuklarına adayan babası Christopher John Jackman, yaşamını yitirdi.

Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran 52 yaşındaki Jackman, babasının geçtiğimiz pazar Avustralya'da huzur içinde son nefesini verdiğini yazdı.

"HAYATINI AİLESİNE ADAMIŞTI"

Babasının kaybı nedeniyle derin bir üzüntü duymasının yanı sıra şükran ve sevgiyle dolu olduğunu söyleyen Hugh Jackman, "Babam tek kelimeyle, olağanüstü bir adamdı. Hayatını ailesine, işine ve inancına adamıştı." ifadelerini kullandı.

Mesajını, "Şimdi onun huzur içinde uyuması için dua ediyorum." sözleriyle sonlandıran ünlü oyuncuya takipçilerinden çok sayıda taziye mesajı geldi.

ANNESİNİ AFFETTİ

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde annesi Grace McNeill ile arasındaki buzları eritmişti. Daha önce annesini affettiğini açıklayan Hugh Jackman, McNeill ile anne-oğul pozunu Instagram hesabından paylaşmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER