Ünlü şarkıcının babasından şoke eden haber!

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, son yıllarda sık sık vasilik davasıyla gündeme geliyordu.

Ünlü şarkıcının babasından şoke eden haber!

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, son yıllarda sık sık vasilik davasıyla gündeme geliyordu. Hatta 2021 yılında 14 yıl sonra özgürlüğüne kavuşsa da Spears, babası hakkında şoke edici iddialarda bulunmuştu.

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre ünlü şarkıcının babası Jamie Spears’ın hastaneye kaldırıldığı belirtildi.


Ünlü şarkıcının babasından şoke eden haber!


Spears Ailesi’ne yakın bir kaynak, Jamie’nin aşırı derecede hasta olduğunu söyledi. Ayrıca Jamie’nin yakın zamanda alkolizm nedeniyle rehabilitasyona gittiği haberlerinin de yalan olduğunu belirtti.

Jamie Spears’ın sağlık sorunu bir anda ortaya çıkmıyor, ilk olarak ağustos ayının sonlarında böbreklerinde bir sorun yaşıyor.

Basına yansıyan haberlere göre; on beş yıldan fazla bir süre önce diz protezi ameliyatı geçiren Spears, bir şekilde korkunç bir enfeksiyon geliştirmiş olabilir ve şu an yaşadığı sorun da dizlerinden kaynaklanmış olabilir.Ünlü şarkıcının babasından şoke eden haber! - Resim : 2Baba Spears’ın hastalığı sırasında 25 kilodan fazla kaybettiği de belirtilirken, geçtiğimiz aylarda eşi Sam Asghari’den ayrılan Britney Spears’ın da çok geç olmadan babasıyla barışmayı düşündüğü konuşuluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER