Ünlülerin dişçisi Çağdaş Kışlaoğlu hakkında şok iddia!

Türkiye'de ilk Hollywood gülüşü olarak bilinen diş tasarımını yapmasıyla bilinen ünlülerin doktoru Çağdaş Kışlaoğlu hakkında yapılan olumsuz yorumlar şok etti. Başkasına ait diş filminin kendisine gönderilmesinden dolayı şikayetçi olup yaşadığı mağduriyeti ve memn.

Ünlülerin dişçisi Çağdaş Kışlaoğlu hakkında şok iddia!

Türkiye'de ilk Hollywood gülüşü olarak bilinen diş tasarımını yapmasıyla bilinen ünlülerin doktoru Çağdaş Kışlaoğlu hakkında yapılan olumsuz yorumlar şok etti.

Başkasına ait diş filminin kendisine gönderilmesinden dolayı şikayetçi olup yaşadığı mağduriyeti ve memnuniyetsizligini gözler önüne seren bir yorum yazan şahıs "Allah korusun anlamamış olsak neler olacaktı!" ifadesini kullandı.

Tv reklamında kendisini gördükten sonra kliniğine tedavi için giden şahıs, "Hiç bir şey televizyonda göründüğü gibi değil! Bu klinikte gördüğüm başka aksaklıklar da var. Başkasına ait filmi bana gönderdiler... Allah korusun anlamamış olsak neler olacaktı!" dedi.

Klinikte çalışanların lakayıt olduğu, müşteri güvensizliği, hizmet kalitesinin çok düşük olması, amatörce ve önlem alınmadan yapılan operasyonlar, istenen fahiş fiyatlar, yapılan dişlerin çok kısa bir zaman sonra eski halini alması gibi bir çok şikayete maruz kalan Çağdaş Kışlaoğlu'nun yapacağı yorum merak konusu oldu.

https://www.sikayetvar.com/dr-cagdas-kislaoglu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER