kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Uzlaştırma Nehir, 41’inci doğum gününde anıldı

Cem Karaca’nın "Islak Islak" şarkısıyla müzik dünyasında önemli bir yer edinen Barış Dere, 29 Haziran 1979 tarihinde Bartın’da dünyaya gelmiştir.

Uzlaştırma Nehir, 41’inci doğum gününde anıldı

Cem Karaca’nın "Islak Islak" şarkısıyla müzik dünyasında önemli bir yer edinen Barış Dere, 29 Haziran 1979 tarihinde Bartın’da dünyaya gelmiştir. Eğitimine Amasra’da başlayan merhum şarkıcı birincil, orta ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. Lise yıllarında profesyonel yelkencilik sporu ile de uğraşan Akarsu’nun müzik kariyerine başlaması Amasra’ya gelen müzisyenler tamamen gerçekleşti. Gitar, klavye ve armonika ile başlayan müzik serüveni Ankara’da bir takım barlarda garsonluk ve solistlik yapmasıyla devam etti. Akıllarda "Palavracı Yarim" adlı televizyon dizisiyle yer edinen Barışma Akarsu, 2004 yılında katıldığı "Yüksekokul Türkiye" adlı şarkı yarışmasında ilk olarak ismini duyurdu.

Ünlü oyuncu Merve Sevi ile başrolleri paylaştığı "Yalancı Yarim" dizisinde canlandırdığı Tarık karakteri ile milyonların kalbinde yer edinen Uzlaştırma Akarsu, 28. doğum gününde Bodrum’a bu vesileyle yandaki iki arkadaşıyla birlikte trafik kazası geçirdi. Arkadaşları olay uygun hayatını kaybederken genç şarkıcı kalbi durmuş vaziyette hastaneye kaldırıldı.

Yapılan müdahale sonrası kalbi bitmiş çalışan Uzlaşma Akarsu, yoğun bakımda sürdürdüğü yaşam mücadelesini 4 Temmuz 2007 tarihinde kaybederek aramızdan ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER