Yağmur Tanrısevsin hayalindeki erkeği anlattı

Milliyet Gazetesi'nden Senem Aydın'a konuşan Yağmur Tanrısevsin, işte mantığının hep yanında olduğunu söyleyen Tanrısevsin, konu aşka gelince ise “Aşkta mantık olmaz.

Yağmur Tanrısevsin hayalindeki erkeği anlattı

Milliyet Gazetesi'nden Senem Aydın'a konuşan Yağmur Tanrısevsin, işte mantığının hep yanında olduğunu söyleyen Tanrısevsin, konu aşka gelince ise “Aşkta mantık olmaz. Benim için değerlidir” diyor.

Tanrısevsin, "Nasıl biri sizi etkiler?" sorusuna "Samimi, anlayışlı, kendine güvenen, gizli ajandası olmayan, içten ve kendiyle barışık biri... Ortak yaptığımız şeylerden birlikte mutlu olmayı başarabilen, iletişiminde açık ve dürüst biri... Benim için mutlu olmak pahalı bir şey değildir. Ama emek harcanması gerekir." yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu "Hayata dair pişmanlıklarınız var mı?" sorusuna ise "Ben yaptığı işlerde veya insan ilişkilerinde çok emek harcayan biriyim. Geçmişim, bu çabaların toplamıdır. Onun için bugüne geldiğimde, geçmişe ait pişmanlığım pek olmaz. Her yaptığımın beni ‘ben’ yaptığının farkındayım. “Bu deneyim bana şunu kattı” der, ileriye bakmaya devam ederim. ‘Pişmanlık’ ve ‘keşke’ kelimelerini ‘deneyim’ ve ‘olgunlaşma’ kelimeleri ile değiştirdim hayatımda..." yanıtını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER