kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Yasemin Özilhan'dan takipçilerinin sorularına yanıt

Yasemin Özilhan, en çok gelen soru olduğunu belirterek boy ve kilosunu soran takipçilerine "1.73 cm ve 51 kg" yanıtını verdi. "Kendisini en iyi hissettiğiniz yer?" sorusunu "Kaplankaya", "Holigan mısınız?" sorusunu ise "Hiç değilim" olarak yanıtladı. "Hamileliğinizde kaç kilo almı

Yasemin Özilhan'dan takipçilerinin sorularına yanıt

Yasemin Özilhan, en çok gelen soru olduğunu belirterek boy ve kilosunu soran takipçilerine "1.73 cm ve 51 kg" yanıtını verdi.

"Kendisini en iyi hissettiğiniz yer?" sorusunu "Kaplankaya", "Holigan mısınız?" sorusunu ise "Hiç değilim" olarak yanıtladı.

"Hamileliğinizde kaç kilo almıştınız?" diye soran takipçisine ise, "55 kilo ile Emine'ye hamile kaldım. 74 ile doğuma girdim. 2 ayda 24 kilo verdim. 50 kilo ile Ela'ya hamile kaldım. 62 ile doğuma girdim" dedi.

Tarık Akan ve Gülşen Bubikoğlu'nun başrollerinde olduğu "Yaz Bekarı" adlı Türk filmini çok sevdiğini ifade eden Özilhan, "Eşiniz İzzet Bey'in size hitap şekli?" sorusunu "Karım" olarak yanıtladı.

"Annenizi haftada kaç kez arıyorsunuz?" sorusunun annesinden geldiğini belirten Yasemin Özilhan, "Bu bonus soru annemden. Sabah, öğle, akşam. Haftayı sen hesapla annem" dedi.

Sosyetik güzel, "Survivor'a gider miydiniz?" sorusunu da şu fotoğrafla yanıtladı...

Takipçileriyle yaptığı soru-cevap'tan memnun kalan Yasemin Özilhan, "Çok keyifliydi belki sonra tekrarlarız" demeyi ihmal etmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER