Yemekteyiz 28 Aralık Haftanın Birincisi Kim Oldu| Yemekteyiz 28 Aralık Kim Birinci

Yemekteyiz 28 Aralık Haftanın Birincisi Kim Oldu| Yemekteyiz 28 Aralık Kim Birinci

Yemekteyiz 28 Aralık Haftanın Birincisi Kim Oldu| Yemekteyiz 28 Aralık Kim Birinci

Yemekteyiz Bu Hafta Finali Kim Kazandı? 28 Aralık 2018 Yemekteyiz Kazananı... Bu sorunun cevabı yapılacak olan final akşamı sonucunda bugün belli oldu. Yemekteyiz final akşamı için heyecan dorukta. İddialı yarışmacının yarıştığı yemek programında bir kişi tencere seti ve 10 Bin TL'lik hediye çekini kazandı. Peki 28 Aralık Yemekteyiz finalini kim kazandı? Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte hepsi bu sayfada yer alıyor...

Yemekteyiz'de final heyecanı yaşanıyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda her hafta farklı 5 yarışmacı büyük ödülün sahibi olabilmek için tüm marifetlerini konuşturuyor. Mutfakta kendine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışacaklar. Beş yarışmacı da kendi günüsünde menüsünü belirtilen süre aralığında yapmaya çalışıyorlar.. Diğer katılımcılar ise günün yarışmacısının yapmış olduğu yemekleri, sunumunu ve masa düzenini yorumlayıp, gün sonunda buna göre puan veriyorlar. 10 bin TL'lik büyük ödülün sahibinin kim olacağı heyecanla bekleniyor.

HAZIRLIK SÜRECİ TAM 3 SAAT

Yemekteyiz yarışmasında kurallar gereği yarışmacılar yemeklerini 3 saat içinde hazırlamak zorunda. Yine kurallar gereği yarışmacılar herhangi birinden yardım almadan yemeklerini bitirip sunmak zorunda.

YEMEKTEYİZ 28 ARALIK 2018 HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Yemekteyiz'de haftanın beşincisi 17 puanla Beyza Hanım oldu. Onur Büyüktopçu'dan altı puan alan Beyza Hanım beşinci oldu. Yemekteyiz'de haftanın dördüncüsü 24 puanla Merve Hanım oldu.Haftanın üçüncüsü toplam 28 puanla Abdülkadir Bey oldu. Onur Büyüktpçu'dan 6 puan alan Abdülkadir Bey haftayı üçüncülük ile tamamladı. Haftanın birincisi olan isim ise Onur Büyüktopçu'dan aldığı 30 puanla iki kişi oldu Gülüzar Hanım 7 puan alırken Fatma Hanım 8 puan aldı. İki yarışmacı 5'er bin liralık ödülün sahibi oldu. 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 21:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER