Zeynep Alkan'a geçmiş olsun mesajları yağdı!

"BİR SİMİLASYONUN İÇİNDE YAŞIYORUZ" Zeynep Alkan, son Instagram paylaşımında sosyal medyadaki güzellik baskısı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Alkan, "Her zaman en mükemmelini en güzelini en harikasını paylaşıp, birbirimizi mutlu mu etmeye çalışıyoruz yoksa tribe mi sokmay.

Zeynep Alkan'a geçmiş olsun mesajları yağdı!

"BİR SİMİLASYONUN İÇİNDE YAŞIYORUZ"

Zeynep Alkan, son Instagram paylaşımında sosyal medyadaki güzellik baskısı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Alkan, "Her zaman en mükemmelini en güzelini en harikasını paylaşıp, birbirimizi mutlu mu etmeye çalışıyoruz yoksa tribe mi sokmaya çalışıyoruz bilmiyorum ama bir similasyonun içinde yaşıyoruz bu Instagram'da. Ben de en güzel resimlerimi paylaşmaya çalışıyorum. Hepimiz öyle yapıyoruz.

O yüzden bugün sizlere 10 gündür yaşadığım bir şeyi paylaşmak istiyorum. Böyle delilerce cildimde sivilce çıktı ve çok ağrıyorlar, çok kaşınıyorlar ve bir anda oldular. Ben de bunu sizlerle paylaşmak istedim.

Şu an tedavi sürecindeyim. Öz güvenim sıfır, dışarı bile çıkmak istemiyorum ama hepimizin sivilcesi olabilir, başka şeyler olabilir. Sosyal medya varsa bunun için de olmalı! Güzellik yüzde değildir, kalptedir ve içtedir. Bu şu an benim gerçeğim." şeklinde konuştu.

Paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Alkan'a destek ve "geçmiş olsun" mesajları yağdı.

Sacitaslan.com olarak Zeynep Alkan'a acil şifalar dileriz...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER