12 - 18 Mart 2018 haftalık burç yorumları

12 - 18 Mart 2018 haftalık burç yorumları

12 - 18 Mart 2018 haftalık burç yorumları

Balık burcunda Yeni Ay 

17 Mart'ta güzel bir Yeni ay bizleri bekliyor. Bu yeni ay duygular açısından  çok önemli. Sezgisellik, empati ve duygusal yaklaşımlar ön planda olacağı gibi ters açılarınız varsa alınganlıklar, yanlış anlama ve empati kuramamak gibi konuları deneyimleyebiliriz.
 
Yeni aylar yeni başlangıçlar için uygundur, hayatımıza yeni bir sayfa açmak ve kararlar almak için güçlüdür. Bu dönem niyetler tohum gibi toprağa gömülür ve iradeli olur sabredersek dolunay zamanlarından sonra değişimin tadını çıkarabiliriz.
 
Bu Yeni Ay’ı güzel kılanşeylerden biri Kiron, içsel yaralanmalar, travmalar, zarar gördüğümüz alanları temsil eden kiron aynı zamanda bunları şifalandırma gücü de verir.Yeni ayla birlikte gerçektiğinde, daha önceden yara almış, üzüntü duymuş, ilişkilerinde yara almış kişilerin acılarını sarma, problemlerini çözme, zamanı geldi.
 
Ayrıca  Venüs Satürn etkileşiminin yaratacığı etkilerle ilişkilerden kopacaksınız, partnernizle sorunlar gündeme gelecek, pamuk ipliğine bağlı veya çok fazla özgürlüğünü kısıtladığınız ilişkinizde bitme noktasına gelmeyi deneyimleyeceksiniz.
 
Bu hafta ilişkinizde baskıcı olmayın, partnerinizi özgür bırakın. Unutmayın tasmasını tuttuğunuz sürece size itaat eden bir köpek, aslında size sadık değildir.
 
Satürn Venüs etkileşimini sadece kötü yorumlamak doğru olmaz, bu aynı zamanda ilişkilerde gerçekçi olmak ve ayakların daha yere basmasını da isteyen bir açı.


 

12 MART PAZARTESİ


Koç: Bugün sevgili koçlar hem fiziksel hem zihinsel olarak çok yorulacaksınız gibi görünüyor ama dişinizi sıkın bu iş ortamınızda ki gelişiminize çok katkı sağlayacak.

Boğa: Bugün sevgili boğalar kontrolünüz dışında gelişen olaylar için üzülmeyin bu sizin için hayırlı olacağa benziyor.

İkizler: Bugün sevgili ikizler yaşayacağınız olaylar sizi adeta yenileyecek ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz bugün sizin gününüz.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler bugünkü karşılaşacağınız aksaklıklar günlük rutin işlerinizi tekrar gözden geçirmenizi gerektirebilir.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar düşman diye gördüğünüz kişilerden kaçınmayı bırakıp onları daha iyi anlayıp yaklaşmayı denemelisiniz bu size bir artı katabilir

Başak: Bugün sevgili başaklar aileniz sizi özlüyor ama işinizde yoğun olduğunuzdan dolayı söylemeye çekiniyor olabilirler onlara da zaman ve ilgi göstermeye çalışmalısınız benden söylemesi

Terazi: Bugün sevgili teraziler uzaktan bir arkadaşınızın size yapacağı teklife pozitif yaklaşmanızı öneririm bu onunla olan bağlarınızı daha da güçlendirecektir

Akrep: Bugün sevgili akrepler çalkalantılı ilişkilerinizde ki kötü geçen günler sona erecek birbirinizi anlamak için birlikte daha fazla vakit geçirmeli ve sabırlı olmaya çabalamalısınız

Yay: Bugün sevgili yaylar yaptığınız çoğu seçimlerin sizi geliştirdiğini fark edeceksiniz boş zamanınızı değerlendirip bir işe atılın bu size maddi açıdan da büyük bir rahatlama sağlayacak.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar önünüze çıkacak olan ilişkisel sorunlara daha farklı yaklaşmaya özen göstermelisiniz artık bir yeniliğe hazırsınız benden söylemesi.

Kova: Bugün sevgili kovalar akademik veya iş ortamınızda çok iyi ilerliyorsunuz bunun temposunu düşürmemeye gayret gösterin ama bununla birlikte ailenize zaman ayırmayı da ihmal etmemeye çalışın.

Balık: Bugün sevgili balıklar ikili ilişkinizde çok iniş çıkış yaşıyor gibisiniz iletişiminizi sağlam tutup daha anlayışlı olmaya özen gösterin aksi takdirde ikiniz de üzüntülü bir dönemden geçebilirsiniz
 

13 MART SALI


Koç: Bugün sevgili koçlar iş ve eğitim hayatınızda giden olumsuz durumlar son bulacak ve bugün maddi ferahlama yaşayacaksınız.

Boğa: Bugün sevgili boğalar aile içindeki huzursuzluk oldukça canınızı sıkmakta bu yüzden kabuğunuza çekilip dinlenmek isteyebilirsiniz.

İkizler: Bugün sevgili ikizler ikili ilişkilerde zıtlaşmalar çatışmalar yaşanabilir lakin soğukkanlılığınızı ve sakinliğinizi korumalısınız.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler yalnızlıktan şikayet ettiğinizi duyar gibiyim ama bu sıra iş ve eğitim hayatınıza odaklanmanızı tavsiye ederim.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar sizin için çok güzel bir gün. Ya beklediğiniz bir iş veya beklediğiniz bir aşk kapınızı çalabilir.

Başak: Bugün sevgili başaklar her zamanki gibi işinizde son derece titizce davranıyorsunuz fakat üzerine aldığınız fazla sorumluluk sizi sıkıyor ve isteklerinizden ve hedeflerinizden şaşmaya neden olabilir.

Terazi: Bugün sevgili teraziler gözlerinizi kapatıp bir dilek tutun ama ne dilediğinize dikkat edin çünkü gerçekleşebilir. Aşk konusunda ki şansızlığınız bugün son bulacak gibi hissediyorum.

Akrep: Bugün sevgili akrepler yeni başlangıçlar, yeni ortamlar ve yeni insanlar sizin için çok yeni bir gün olacak bugün

Yay: Bugün sevgili yaylar başarma isteğiniz son derece ön planda bugün sizi gururlandıracak olaylarla karşılaşmanız mümkün benden söylemesi.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar hırsınız ve azminiz sizi tehlikeli yollara sokabilir. Son zamanlarda duygularınızla hareket etmeye özen göstermenizi tavsiye ederim.

Kova: Bugün sevgili kovalar eskiye özlem yaşıyor olabilirsiniz eski dostlardan gelecek bir telefon sizi bugün çok mutlu edebilir.

Balık: Bugün sevgili balıklar duygusal çöküş içindesiniz sevdiklerinizin desteğine ihtiyaç duyuyorsunuz lakin bu dünyaya yalnız geldik yalnız gideceğiz bazı şeyleri yalnız halletmeye özen gösterin.
 

14 MART ÇARŞAMBA


Koç: Bugün sevgili koçlar yeni bir ilişkiye adım atıyor olabilirsiniz kendinizi hızlı teslim etmemeli ve çok güvenmemelisiniz.

Boğa: Bugün sevgili boğalar beslenme konusunda düzensizlikten ve aşırılıktan kaçının çeşitli sağlık sorunları meydana gelebilir.

İkizler: Bugün sevgili ikizler iş ve eğitim hayatınızda son zamanlarda karşınıza çıkan engeller birer birer yok olacak ve bununla birlikte maddi rahatlama içine gireceksiniz gibi gözüküyor.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler uzun zamandır kırgınlık duyduğunuz eşiniz veya dostunuz sizle iletişim haline geçmeye çalışabilir ben geri çevirmemenizi  tavsiye ederim eğitim konusunda ki belirsizliklerde bugünlerde son bulacak gibi gözüküyor.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar eklem ağrıları ve baş ağrısı gibi çeşitli rahatsızlıklar gözlemlenebilir nazar var sizde benden söylemesi. Hep göz  bunlar, gözleri çıksın inşallah.

Başak: Bugün sevgili başaklar yeni bir başlangıç yapacaksınız gibi gözüküyor her karanlık sonrası doğan aydınlık gibi temiz bir sayfa olacak.

Terazi: Bugün sevgili teraziler sanatsal ve estetik açıdan sahip olduğunuz değerleri farkına varacak ve bazı gelişmelere imza atacaksınız gibi gözüküyor.

Akrep: Bugün sevgili akrepler çok çalışmanız lazım belirlediğiniz idealler için bazı şeylerden ödün vermelisiniz. Fedakarlıktan kaçınmayın emeksiz yemek olmaz.

Yay: Bugün sevgili yaylar pek bir durgun gördüm sizi bu günlerde canınızı sıkan bir şey olmalı o her neyse eminim ki bir kaç gün içinde yoluna girecek benden söylemesi.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar aşk hayatınızda çeşitli gel gitler yaşıyor olabilirsiniz bu önümüzde ki bir kaç gün içinde güzel gelişmeler bekliyor sizi.

Kova: Bugün sevgili kovalar yaşam alanınızı değiştirmeye ve geliştirmeye yönelik büyük adımlar atmak için doğru zaman dilimindesiniz.

Balık: Bugün sevgili balıklar partnerinizi bu sıra çok ihmal etmemeye gayret  gösterin ve bu ara fiziksel değişimlerden kaçınmaya özen gösterin.

 

15 MART PERŞEMBE


Koç: Bugün sevgili koçlar yenilenmeye ve  tazelenmeye ihtiyacınız var ikili ilişkilerdeki çatışmalar sizi çok yıpratmış kendinize zaman ayırın.

Boğa: Bugün sevgili boğalar iletişim gücünüzün zayıfladığı bir dönemden geçiyorsunuz bu sizi endişelendirmesin her şey yoluna girecek.
 
İkizler: Bugün sevgili ikizler iş hayatınızda ilerlemeler ve gelişmeler gözlemlenebilir.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler toplu bir para geçebilir elinize miras, borç, tazminat vesaire gibi iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar  aşk hayatınızda olumlu gelişmeler gözlemlenebilir ilişkiniz varsa eğer evliliğe doğru ilerlemeler söz konusu olabilir.

Başak: Bugün sevgili başaklar evliyseniz evlilik hayatında ciddi problemler ve çatışmalar yaşanabilir mantıklı hareket etmeli ve partnerinizle olan ilişkinizde ağzınızdan çıkan her kelimeyi iki kez düşünmenizi tavsiye ederim.

Terazi: Bugün sevgili teraziler ikili ilişkilerde çeşitli pürüzler meydana gelebilir partnerinizi rahat bırakın ve baskı yapmayın onun da bir hayatı var unutmayın ve gereksiz kıskançlıktan da kaçının.

Akrep: Bugün sevgili akrepler ailenize vakit ayırmanın vakti geldi onları son günlerde pek bir ihmal etmişsiniz çok şikayetçiler bu durumdan benden söylemesi.

Yay: Bugün sevgili yaylar iş dolayısıyla küçük seyahatlere çıkabilirsiniz zaten size gezmek olsun en sevdiğiniz şey.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar aşk hayatınızda çalkantılı bir dönem ve çeşitli dengesizlikler var sorunları zamana bırakmak gerek.

Kova: Bugün sevgili kovalar ya hep ya hiç sizin aranız yok ama bunların arasında bir denge kurmaya gayret göstermelisiniz ani ruh hali değişimleri sizi de çevrenizi de olumsuz olarak çok etkiliyor.

Balık: Bugün sevgili balıklar beslenmenize son derece dikkat etmelisiniz bu sırada çeşitli sağlık sorunları meydana gelebilir.
 

16 MART CUMA


Koç: Bugün sevgili koçlar uykusuzluk problemi yaşıyor olabilirsiniz bu ara bunların hepsi hayal kurmaktan gelecek kaygınız var ise bunu aşmaya ve yenmeye çalışın yarının garantisi yok çünkü

Boğa: Bugün sevgili boğalar sizin gibi pozitif düşünüp buna rağmen karamsar olan kimseyi görmedim iyimser olmaya çalışın iyi düşünmeyin sadece enerjinizi de güzel tutun bugün şanslı gününüz benden söylemesi.

İkizler: Bugün sevgili ikizler çok dolmuş birikmiş gördüm sizi dokunsalar ağlayacaksınız gözünüzde ki yaşlar dökülmeyi bekliyor son derece duygusal ve hassasınız bu ara.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler pozitifliğiniz yine üstünüzde ancak partnerinize karşı biraz negatif olabiliyorsunuz artık ona biraz güvenin ve şüpheci olmayın sadece sevin gerisi gelir.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar çevrenizde size motivasyon ve yeni bilgiler veren kişiler size aklınızdan geçen yeni fikirleri ve düşünceleri uygulamaya geçirmenizde çok büyük destekleri olacak.

Başak: Bugün sevgili başaklar aşk sizi bulmaz siz onu ararsınız insanlara güvenmeyi öğrenmeniz lazım sürekli temkinli olmaya çalışırsanız hem yalnız hem mutsuz olursunuz.

Terazi: Bugün sevgili teraziler bilgiye kültüre yönelik büyük münakaşalar içine girebilirsiniz ilişkiniz var ise iletişiminizde iyi bir dinleyici olmaya gayret gösterin bugün.

Akrep: Bugün sevgili akrepler hayatınız rahatlayacak ve bir düzene girecek arkanızdan konuşan çok insan var ama merak etmeyin arkanızdan konuşan arkanızda kalır.

Yay: Bugün sevgili yaylar dolaylı yollardan mutlu olmaya çalışıp doğal yollardan mutlu olmaya bakın bence siz beni anladınız.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar pek çok alanda süreçlerin hızlandığını görüyorum ilişkinizde ciddi kararlar alabilir ve evlilik kararını tekrar gözden geçirebilirsiniz bugün.

Kova: Bugün sevgili kovalar kendinizi her anlamda geliştirmek ve bir şeyler katmak isteyebilir ve bunu önceliğiniz haline getirebilirsiniz.

Balık: Bugün sevgili balıklar sürekli bir koşuşturma içindesiniz büyük bir yoğunluk yaşıyor olabilirsiniz iş hayatınızda ama bunun ekmeğini uzun bir süre yiyeceksiniz benden söylemesi.
 

17 MART CUMARTESİ


Koç: Bugün sevgili koçlar büyük başarılara imza atabilirsiniz iş ve kariyer hayatınızda benden söylemesi.

Boğa: Bugün sevgili boğalar duygusal olarak dengesiz bir dönem atlatıyor olabilirsiniz ikili ilişkilerde yaşadığınız sorunları geride bırakacaksınız.

İkizler: Bugün sevgili ikizler maddi konularda biraz problemli bir dönemi atlatacaksınız bu süreçte harcamalarınıza son derece dikkat etmelisiniz.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler pek bir neşeli görünüyorsunuz ancak maddi olarak sıkışık bir döneme girebilirsiniz ama bu canınızı sıkmasın çok kısa zamanda buna bir çözüm bulacaksınız.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar maddi yönden rahatlayacak ve beklediğiniz ödemeleri alacaksınız küçük seyahatler planlıyor olabilirsiniz.

Başak: Bugün sevgili başaklar hedefleriniz konusunda atacağınız her adım olumlu olacak sizin için bu dönem benden söylemesi.

Terazi: Bugün sevgili teraziler aşk konusunda pek şanslı olduğunuzu söyleyemeyeceğim lakin herkes kendi şansını kendi yaratır.

Akrep: Bugün sevgili akrepler insanlarda çizdiğiniz imajı pek önemsemediğinizi düşünüyorum. Ancak önemsemelisiniz çünkü sizi tanımayan insanlar için bu durum hayatınız da birçok fırsatı kaçırmanıza sebebiyet veriyor.

Yay: Bugün sevgili yaylar çevrenizdekiler hata yapmanıza izin vermiyor ve sürekli arkanızda birileri var ama buna güvenerek hareket etmenizi önermem kendi ayaklarınızın üstünde durmanızı tavsiye ederim.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar elinizde avucunuzda ne varsa paylaşıyorsunuz belki ama emeklerinizin fedakarlıklarınızın karşılığını alamayabilirsiniz her zaman iyilik yap denize at sonuçta. 

Kova: Bugün sevgili kovalar iş birliklerinden kaçınmayın ortak yapacağınız işler ve güçlerin birleşmesi emeklerinizi beklentinizi sonuna kadar karşılayacak.

Balık: Bugün sevgili balıklar aman sağlığınıza dikkat yorucu iş temponuz sağlığınızı ihmal etmenize sebebiyet veriyor olabilir.
 

18 MART PAZAR


Koç: Bugün sevgili koçlar aile içinde huzuru sağlamak için yeni kararlar almalı ve iletişiminizi güçlendirmelisiniz.

Boğa: Bugün sevgili boğalar yine hareketli ve dinamiksiniz öz disiplininizi devam ettirmeli ve tutarlı olmalısınız bu sizi her anlamda rahatlatacaktır.

İkizler: Bugün sevgili ikizler partneriniz biraz bencilliğinizden şikayetçi olabilir düşünceli davranmaya gayret gösterin derim ben.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler hayat sizden büyük seçimler yapmak zorunda bırakıyor olabilir hayallerinizi küçümsemekten vazgeçin ve bazı konularda suçu biraz da kendinizde aramaya çalışın.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar pek bir yaratıcı ve üretken gördüm sizi bunu bir fırsata dönüştürün her türlü faaliyete ve etkinliğe katılmaya çalışın.

Başak: Bugün sevgili başaklar büyük değişimlerden ve yeni kararlar almaktan kaçının ikili ilişkilerde iletişim bozuklukları gözlemlenebilir.

Terazi: Bugün sevgili teraziler evinizin düzeninde değişim ve onarım gerektiren durumlar meydana gelebilir maddi harcamalara dikkat etmelisiniz.

Akrep: Bugün sevgili akrepler duygusal ve hassasınız ilişkide ise partnerinize fazla yükleniyor olabilirsiniz biraz güven gerek ilişkinize kuruntulardan kaçının derim ben size.

Yay: Bugün sevgili yaylar ikili ilişkilerinizde büyük iletişim kopuklukları ve anlaşmazlıklar yaşanabilir tutarlı ve sabırlı olmaya çalışmalısınız

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar fedakarlık bile abartılınca zarar veren bir duygu maalesef aşk hayatınız güzel ilerliyor gibi bugün.

Kova: Bugün sevgili kovalar bazı konularda tabularınızı yıkın ve yeniliklere yeni insanlara fırsat tanıyın çünkü sosyalleşmeye ihtiyacınız var.

Balık: Bugün sevgili balıklar iş hayatınızda çok güzel gelişmeler gözlemlenebilir aşk hayatınızda ise çok güzel gelişmeler olduğunu söyleyemeyeceğim tercihinizi yine yalnızlıktan yana yapmışsınız.
 
 
 

 
 
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 23:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER