Ercan Taner, Sabri Çeliki yorumladı

Ercan Taner, Sabri Çeliki yorumladı

Ercan Taner, Sabri Çeliki yorumladı

Gazetemiz yazarı Ercan Taner TFF Yönetim Kurulu'nun, Yusuf Namoğlu'ndan boşalan Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı'na Sabri Çelik'in getirilmesini değerlendirdi. 

Ercan Taner, Fanatik TV yayınında şunları söyledi: "Sabri Çelik çok entellektüel bir insandır. Hakemlik yaptığı zamanlarda gayet başarılı bir hakem olarak kendisini değerlendiriyorum ve yönetim kurulu arkadaşları da yine hakem dünyasının içinden geldi."

"Son derece deneyimli ve tecrübeliler önemli olan burada hakem eğitimi çok iyi programlamaları, hakemlerin arkasında durmaları ve bunu hissetirmeleri. Hakemlerin psikoojilerinin yıkılmasına izin vermemeleridir. Ben Sabri Çelik'e güvendiğim için çok başarılı olacağına inananlardanım. Tabi ki karşı görüşler çıkacaktır ama dediğim gibi kendisi kendisini çok geliştiren ve futboldan hiçbir zaman kopmamış bir insandır. Bu yüzden de başarılı olacağına eminim."

"Yusuf Namoğlu da tabii ki eski FIFA hakemlerimizden birisi ama bayağı yıpranmıştı eleştirilerin artık odağındaydı tam zamanında değişim oldu istifa etti. Kendisini kutlamak lazım. Sabri Çelik'e ve yönetimine başarılar diliyorum" dedi.

MHK Başkanı Sabri Çelik kimdir?

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER