Topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabı

İlk başta söyleyeceğimiz şey tabii ki herkesin aklından geçen muhteşem topuklu ayakkabılar. Sıradan bir jean kombinini bile geceye taşımaya yetecek tek şey bazen sivri topuklu bir stiletto, bazen dolgu topuk bir ayakkabıdır. Her renk jeaninizin altına giyebileceğiniz topuklu ayakkabılarınız sizlere bütün gece eşlik edecektir.


Peluş kürk

Eğer “Ben daha az ciddiyet daha çok gösteriş istiyorum!” diyorsanız, jean üstüne giyebileceğiniz peluş bir kürk diğer ceketlere nazaran sizin daha gösterişli görünmenizi sağlayabilir. Özellikle mavi jean'lerin üstüne giydiğiniz basic bir bluz ve omuzlarınıza atacağınız siyah bir peluşla çok hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz.


Blazer ceketler

Sadece ciddi bir iş görüşmesine gitmek için dolaplarımızdan çıkardığımız blazer ceketlerimiz gittiğimiz şık bir etkinlikte jean'lerinize eşlik edebilirler. Siyah veya renkli bir blazerı jean üzerine giydiğinizde sadece iş pantolonları için tasarlanmadığını görmek sizi şaşırtacak!


Gösterişi bluzlar

Gün içerisinde giymiş olduğunuz jean-bluz kombinlerinizde bu kez jean üstüne daha şık veya parlak bir bluza yer verebilirsiniz. Gideceğiniz bir etkinlikte sizi geceye hazırlayan bir bluz rahat ama şık bir kombin yapmanız da size yardımcı olacaktır.


Takı seçimleri

Kadınların en büyük zaaflarından birisi tabii ki takılarıdır. Bazen gösterişli kolyeler bazen ise küçük bir küpe bile hayat kurtarır hale gelebiliyor. Jean pantolonunuzun üstüne giyeceğiniz sade ve şık bir bluza kocaman bir kolye takabilir veya uzun küpelerle de kıyafetinizin parlamasını garantileyebilirsiniz.


Saç tercihleri

Sizin modunuzu her zaman en iyi yansıtan şeylerden biri de saçlarınızdır. Jean pantolonunuzun üstüne giyeceğiniz sade bir bluz için saçlarınızı salaş bırakıp dilediğiniz şekli verebilir ve çeşitli ürünlerle saçınızın parlamasını veya dağılmadan durmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz yapacağınız sımsıkı bir topuz da sizi elegan bir görüme kavuşturacaktır.


Makyaj

Her kombini tamamlayan makyajınız, jean giydiğiniz zaman da sizi geceye hazır göstermek üzere yapılabilir. Günlük hayatınızda yaptığınızın aksine daha parlak veya daha renkli bir göz makyajı, daha koyu bir ruj gibi ayrıntılar giydiğiniz jean ile beraber sizi spor-şık bir görünüme kavuşturabilir; hatta kimse ne giydiğinizi göremeyecek kadar gözlerini yüzünüzden alamayabilir!Bunun yanı sıra kullanacağınız çantalar da gece hayatınızda jean rahatlığıyla, şıklığı birleştirmenizde yardımcı olacaktır. Bu spor görünümü tamamlamak için elinize alacağınız bir clutch çanta veya zarif ve uzun askılı küçük bir çanta görünümünüzü tamamlayacaktır.


Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 23:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER