kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Yurtta hava durumu

Genellikle yağmur ve sağanak, Akdeniz kıyıları ile Muğla çevrelerinde gök gürültülü sağanak, Erzincan, Tunceli ve Ardahan çevrelerinde ise karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışı şeklinde olmak üzere beklenen yağışların akşam saatlerine kadar Muğla'nın kıyı kesiml.

Yurtta hava durumu

Genellikle yağmur ve sağanak, Akdeniz kıyıları ile Muğla çevrelerinde gök gürültülü sağanak, Erzincan, Tunceli ve Ardahan çevrelerinde ise karla karışık yağmur ve yer yer kar yağışı şeklinde olmak üzere beklenen yağışların akşam saatlerine kadar Muğla'nın kıyı kesimleri ile Antalya'nın batı kıyılarında kuvvetli (21-50 kg/m) olması bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığı yağışla birlikte güneybatı kesimlerinde 2 ila 5 derece azalacak ve yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyretmeye devam edecek. Rüzgar, genellikle kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (40-70 km/sa) olarak esecek. Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:

Ankara: Parçalı ve çok bulutlu 10
İstanbul: Çok bulutlu, akşam saatlerine kadar kuzey kıyıları yağmur ve sağanak yağışlı 15
İzmir: Çok bulutlu, gece saatlerine kadar sağanak yağışlı 15
Bursa: Çok bulutlu 15
Adana: Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı 23
Antalya: Çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı (Yağışların akşam saatlerine kadar Kaş, Demre, Finike, Elmalı, Kumluca ve Kemer ilçelerinde kuvvetli olması bekleniyor) 19
Samsun: Parçalı ve çok bulutlu 13
Trabzon: Çok bulutlu, gece saatlerinde kadar aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı 14
Erzurum: Parçalı ve çok bulutlu 6
Diyarbakır: Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren hafif yağmurlu 16

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER