19 Mayıs Atatürk Rallisi gerçekleşti

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dahilinde, Türk Telekom'un asıl sponsorluğunda düzenlenen ‘Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi' gerçekleşti.

19 Mayıs Atatürk Rallisi gerçekleşti

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dahilinde, Türk Telekom'un asıl sponsorluğunda düzenlenen ‘Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi' gerçekleşti. Dolmabahçe Sarayı önünden başlatılan tanıtım turunda, Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Millî Takımlar Kaptanı ve Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu'na millî sporcu Toprak Razgatlıoğlu eşlik etti. Türk Telekom'un dijital TV platformu Tivibu ekranlarından 11.00'den itibaren canlı yayınlanan Ralli'yi çok sayıda kişi peşine düşüp takip etti.

Gençlik ve Spor Bakanı online bağlandı

Rallinin ‘start'ını; telekonferans ile bağlanan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Türk Telekom CEO'su Ümit Önal ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar verdi. Sofuoğlu ve Razgatlıoğlu, İstanbul'un tarihi yerleri Karaköy, Sirkeci Garı, Sultanahmet Meydanı, Yedikule, Topkapı ve Balat'tan geçerek Taksim Meydanı'nda bu özel turu sonlandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER