Dilmen'den Koç'a uyarı! 'Böyle sürmez'

İşte Rıdvan Dilmen'in yorumları     Bayern Münih - Fenerbahçe maçını izleyenler şanssız, izlemeyenler ise şanslıydı.

Dilmen'den Koç'a uyarı! 'Böyle sürmez'

İşte Rıdvan Dilmen'in yorumları

 

 

Bayern Münih - Fenerbahçe maçını izleyenler şanssız, izlemeyenler ise şanslıydı. Henüz 5. dakikadan itibaren dahi, Fenerbahce'nin fark yememeyi, Bayern Münih'in ise fark atmayı düşündüğü görüldü. İşler Bayern'in istediği şekilde ilerledi, Fenerbahçe bu duruma karşı koyamadı.

ÇOK CAN SIKICI

 

 

Futbolda, eskide kalmış ve benim gerçekten sevmediğim bir tabir vardır: "sıksalar 10 atarlardı..." Bu akşamki maç için maalesef bu tabir gerçek. Bayern istese 10 da atabilirdi. Geçen sezon uzun süre düşme potasında olup bu sezon şampiyonluk isteyen Fenerbahçe için can sıkıcı.

MEVCUT ŞEKİLDE SÜRMEZ

Bir Fenerbahçe taraftarı olarak bu durum oldukça can sıkıcıydı. Transfer konusunda bir şey söylemek istemem, sonuçta Fenerbahçe yönetimi eksiklerin farkında ve bunlara gerekli takviyeler için süre var. Ama mevcut yapı ile bu işin sürdürülemeyeceği bu akşamki maçla net görüldü.

BİR MAÇ BİLE OYNAMAMALI

Ersun Hoca'ya 5 isimden bahsetmek isterim. Muriqi, Kruse, Moses, Rodrigues, Mehmet Ekici... Stoperlerin eksik olduğu bu maçta böyle bir beşliyi sahaya sürmek bu sonuca davetiye çıkarmaktı. Bırakın onu, ligde Kadıköy'de herhangi bir maçta bile bu 5'li ile oynanmamalı.

F.BAHÇE'NİN BÜYÜKLÜĞÜNE YAKIŞMADI

Allianz Arena'da, bu kadar güçlü bir organizasyonda böyle bir kadroyla çıkmak, ayrıca Dirar' önce çıkarıp sonra alkış beklemek falan Fenerbahçe'nin büyüklüğüne yakışmadı. Bu akşamki genel tablo önümüzdeki kritik sezonla ilgili şüpheler yarattı. Umarım gerekli dersler çıkarılır.

ZARAR GÖRDÜĞÜNÜN KANITI

İlk yarı, sakatlıklarla rağmen hiç uzatılmadı, 45 dakikada bitti. Maç ise 89. dakikada sonuçlandırıldı. İşte bu tablo bu gecenin özetidir. Fenerbahçe markasının ne kadar zarar gördüğünün kanıtıdır.

NE BEKLEDİ BU YAPIDAN?

Ersun Hoca'ya tekrar soruyorum. Muriqi, Kruse, Rodrigues, Mehmet Ekici ve Moses'ın hepsini birden, aynı anda sahaya sürerek en az 5 yiyeceğini göremedi mi? Ne bekledi bu yapıdan? Bu maçın sonrasında teknik kadro şapkasını önüne koyup düşünmeli...

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER