Yeni Malatyaspor yeni anlaşma öneri edecek

Sarı kırmızılı yönetimin lig maçları öncesi bu oyuncuları belirlediği ve bir kaç gün içerisinde yeni kontrat için masaya oturacağı belirtiliyor. Futbolda virüs arası sürerken FIFA sözleşmesi biten futbolcuların mümkün baştan başlangıç durumunda sözleşmelerinin devam e.

Yeni Malatyaspor yeni anlaşma öneri edecek

Sarı kırmızılı yönetimin lig maçları öncesi bu oyuncuları belirlediği ve bir kaç gün içerisinde yeni kontrat için masaya oturacağı belirtiliyor.

Futbolda virüs arası sürerken FIFA sözleşmesi biten futbolcuların mümkün baştan başlangıç durumunda sözleşmelerinin devam edeceğini duyurmuştu.

Bu tanımlama üzerine gözlerin çevrildiği Yeni Malatyaspor Kulübü'nde sözleşmesi mayıs ayı sonu itibariyle biten 10 futbolcu bulunuyor.

Süper Lig ekibinin bu oyunculardan bazılarına yeni öneri götüreceği açıklama ediliyor.

Sarı-kırmızılı kulüpte sözleşmesi sona erecek futbolcular aralarında kulüpte geçirdiği 3 sezonda istenen verim alınamayan Issiar Dia da bulunuyor. Sarı-kırmızılılarda Fabian Farnolle, Ufuk Ceylan, Arturo Mina, Erkan Kaş, Robin Yalçın, Mitchell Donald, Gökhan Töre, Issiar Dia, Kjartansson ve Eren Tozlu'nun sözleşmeleri sona erecek. Malatya ekibinde devre arasında Kasımpaşa'dan kiralanan Karim Hafez'in de 31 Mayıs itibariyle sözleşmesi sona erdi.

Mehmet Türel

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER